Ernest Lawson Népszerűség és látogatói statisztikák

1873 – 1939

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ernest Lawson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Ernest Lawson egy pillantásra

Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Realization volt a legnézettebb mű Ernest Lawson alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 400 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 5%-át teszi ki. Ezt követi River Scene in Winter és High Bridge at Night, New York City. Összesen 9 000 látogatás érkezett Ernest Lawson-hez: 1 100 a művész profiljára és 7 900 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 7 200 látogatással. A látogatók számítógépek (98%) és telefonok (2%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Semleges tónusok irányába hajlamosaknak (Színpaletta): a látogatások 60%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 51%-át teszik ki.

A legnézettebb 10 Ernest Lawson alkotás

Ezek a 10 művész Ernest Lawson alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.

  1. Realization 1 Realization 400 látogatás · 5,0%
  2. River Scene in Winter 2 River Scene in Winter, 1899 300 látogatás · 3,8%
  3. High Bridge at Night, New York City 3 High Bridge at Night, New York City, 1920 300 látogatás · 3,8%
  4. The Bridge 4 The Bridge 300 látogatás · 3,8%
  5. Red Roofs of Mosman 5 Red Roofs of Mosman 300 látogatás · 3,8%
  6. Dunwoodie, Upper New York 6 Dunwoodie, Upper New York, 1910 200 látogatás · 2,5%
  7. End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York 7 End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York 200 látogatás · 2,5%
  8. The Harlem River from High Bridge 8 The Harlem River from High Bridge, 1894 200 látogatás · 2,5%
  9. Spuyten Duyvil Creek 9 Spuyten Duyvil Creek, 1914 200 látogatás · 2,5%
  10. Wet Night, Gramercy Park 10 Wet Night, Gramercy Park 200 látogatás · 2,5%

Hányan látogatják a Ernest Lawson oldalát havonta?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Nézze meg a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260400
Júl 20265006 700
Aug 2026100600
Sze 2026500200

Hány imárat nézik meg Ernest Lawson művei?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Mely Ernest Lawson műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Nézze meg a számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Washington Bridge, Harlem R…000000000000
Harlem Valley, Winter000000000000
The Garden Umbrella00000000010000
New England Birches000000000000
Conneticut River Scene000000000000
Dunwoodie, Upper New York00000000020000
Harlem River000000000000
Approaching Storm000000000000
River Landscape000000000000
River Scene in Winter0000000010020000

Milyen eszközöket használnak Ernest Lawson látogatói?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Nézze meg a számokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek8 80097,8%
telefonok2002,2%

Mely nyelveket használják Ernest Lawson látogatói?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Nézze meg a számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Spanyol300100,0%

Naponta hány látogatása van Ernest Lawson-nek, és mi a következő lépés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Nézze meg a számokat
NapLátogatások
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt0
vas 11 Okt300
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt100
sze 14 Okt0
csüt 15 Okt0
pén 16 Okt0
szo 17 Okt0
vas 18 Okt (előrejelzés)400
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)100
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)500
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)200
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)600
hét 2 Nov (előrejelzés)0
kedd 3 Nov (előrejelzés)200
sze 4 Nov (előrejelzés)0
csüt 5 Nov (előrejelzés)0
pén 6 Nov (előrejelzés)0
szo 7 Nov (előrejelzés)0

Kérdések Ernest Lawson kapcsán a ArtsDot.com oldalán

Mely Ernest Lawson művek a legnépszerűbbek?

A(z) Realization a legnépszerűbb, 400 megtekintéssel (5% a(z) Ernest Lawson összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

Hányan tekintenek ki Ernest Lawson profiljára a ArtsDot.com oldalán?

A múltértte tizenkét hónapban Ernest Lawson összesen 9 000 látogatást kapott: 1 100 a művész profilján és 7 900 az egyes művek oldalain.

Milyen eszközökön böngésznek Ernest Lawson látogatói?

Leginkább számítógépek (98%) és telefonok (2%) eszközökön: a látogatások 98%-át számítógépek hozza.

Milyen típusú darabokat kedvelnek Ernest Lawson látogatói?

A(z) Semleges tónusok (Színpaletta) preferenciáikat 60% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 51% részével.