Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ernest Lawson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ernest Lawson egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Realization volt a legnézettebb mű Ernest Lawson alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 400 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 5%-át teszi ki. Ezt követi River Scene in Winter és High Bridge at Night, New York City. Összesen 9 000 látogatás érkezett Ernest Lawson-hez: 1 100 a művész profiljára és 7 900 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 7 200 látogatással. A látogatók számítógépek (98%) és telefonok (2%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Semleges tónusok irányába hajlamosaknak (Színpaletta): a látogatások 60%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 51%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Ernest Lawson alkotás
Ezek a 10 művész Ernest Lawson alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Realization
400 látogatás · 5,0%
-
2
River Scene in Winter, 1899
300 látogatás · 3,8%
-
3
High Bridge at Night, New York City, 1920
300 látogatás · 3,8%
-
4
The Bridge
300 látogatás · 3,8%
-
5
Red Roofs of Mosman
300 látogatás · 3,8%
-
6
Dunwoodie, Upper New York, 1910
200 látogatás · 2,5%
-
7
End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York
200 látogatás · 2,5%
-
8
The Harlem River from High Bridge, 1894
200 látogatás · 2,5%
-
9
Spuyten Duyvil Creek, 1914
200 látogatás · 2,5%
-
10
Wet Night, Gramercy Park
200 látogatás · 2,5%
Hányan látogatják a Ernest Lawson oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 400 |
| Júl 2026 | 500 | 6 700 |
| Aug 2026 | 100 | 600 |
| Sze 2026 | 500 | 200 |
Hány imárat nézik meg Ernest Lawson művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Ernest Lawson látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 2,5% |
| Lágy árnyékok | 18,0% | 11,2% |
| Érezhető fényesség | 44,0% | 43,8% |
| Fényerék egyensúlya | 34,0% | 40,0% |
| Fényes | 4,0% | 2,5% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 28,0% | 35,0% |
| Finom színtónusú | 44,0% | 37,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 15,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 12,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 51,2% | 60,0% |
| Földszínek | 34,2% | 27,3% |
| Sötét tónusú | 7,3% | 9,1% |
| Monokróm | 4,9% | 0,0% |
| Pasztell színek | 2,4% | 1,8% |
| Természet | 0,0% | 1,8% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,0% | 22,5% |
| Egyensúlyos | 72,0% | 58,8% |
| Élénk | 12,0% | 18,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,0% | 6,2% |
| Lágy | 16,0% | 18,8% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 11,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 32,0% | 38,8% |
| Kijelentés | 28,0% | 25,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 20,0% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 15,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 18,8% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 31,2% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 15,0% |
Mely Ernest Lawson műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washington Bridge, Harlem R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlem Valley, Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| New England Birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conneticut River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dunwoodie, Upper New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harlem River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak Ernest Lawson látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 8 800 | 97,8% |
| telefonok | 200 | 2,2% |
Mely nyelveket használják Ernest Lawson látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 300 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Ernest Lawson-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 300 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 500 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 600 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Ernest Lawson kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Ernest Lawson művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Realization a legnépszerűbb, 400 megtekintéssel (5% a(z) Ernest Lawson összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Ernest Lawson profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Ernest Lawson összesen 9 000 látogatást kapott: 1 100 a művész profilján és 7 900 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Ernest Lawson látogatói?
- Leginkább számítógépek (98%) és telefonok (2%) eszközökön: a látogatások 98%-át számítógépek hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Ernest Lawson látogatói?
- A(z) Semleges tónusok (Színpaletta) preferenciáikat 60% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 51% részével.