Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Edwin Ellis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Edwin Ellis számára
A látogatók The Harbour alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Edwin Ellis művet: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 18%-át teszi ki. Landscape With Peasant és Seascape kiegészítik a pódiumot. Edwin Ellis összesen 1 300 látogatást generált, ebből 300 a művész oldalon és 1 000 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 900 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Semleges tónusok (Színpaletta) a látogatások 100%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 47%-át jelenti.
A legnépszerűbb 8 mű: a művek, amelyeket a(z) Edwin Ellis emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Edwin Ellis 8 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
The Harbour
200 látogatás · 18,2%
-
2
Landscape With Peasant
200 látogatás · 18,2%
-
3
Seascape
200 látogatás · 18,2%
-
4
View Of Runswick Bay
100 látogatás · 9,1%
-
5
The Approaching Storm, Whitby
100 látogatás · 9,1%
-
6
Beach Scene With Fisherfolk At Low Tide
100 látogatás · 9,1%
-
7
On The South Coast Of England
100 látogatás · 9,1%
-
8
Fishermen And Boats
100 látogatás · 9,1%
Mennyire népszerű a Edwin Ellis oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Edwin Ellis művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Edwin Ellis látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 52,0% | 54,5% |
| Fényerék egyensúlya | 16,0% | 36,4% |
| Fényes | 2,0% | 9,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 34,0% | 54,5% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 36,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 9,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 47,4% | 100,0% |
| Földszínek | 47,4% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 5,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,0% | 45,5% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 54,5% |
| Élénk | 10,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 9,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 36,4% |
| Kijelentés | 58,0% | 54,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 24,0% | 36,4% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 9,1% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 45,5% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 9,1% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Edwin Ellis művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| House And Gardens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Anglers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poplars By The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picking Berries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captain's Birthday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers On The Cliff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seagulls On The Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| North Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Edwin Ellis műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Edwin Ellis napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 300 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 400 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Edwin Ellis: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Edwin Ellis alkotótól?
- Ez a The Harbour: 200 látogatás, ami 18% a(z) Edwin Ellis megtekintéseinek. A fenti lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Edwin Ellis-nek?
- 1 300 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 300 a művész oldalon és 1 000 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Edwin Ellis alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 100%-át teszi ki a 47% katalógusból.