Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Edward Steichen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Edward Steichen egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Le Tournesol (The Sunflower) volt a legnézettebb mű Edward Steichen alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 1 100 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 22%-át teszi ki. Ezt követi Lobby card, Blood and Sand és Herald, The Ten Commandments. Összesen 5 600 látogatás érkezett Edward Steichen-hez: 1 300 a művész profiljára és 4 300 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 60%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 4 300 látogatással. A látogatók számítógépek (95%) és telefonok (5%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Egyértelmű színprészenység irányába hajlamosaknak (Színelnyomás): a látogatások 32%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 6%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Edward Steichen alkotás
Ezek a 10 művész Edward Steichen alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hányan látogatják a Edward Steichen oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
3 700
Aug 2026
400
100
Sze 2026
300
500
Hány imárat nézik meg Edward Steichen művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Edward Steichen látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
35,0%
29,8%
Dramatikus
17,5%
25,5%
Karakteres
2,5%
23,4%
Nosztalgikus
20,0%
6,4%
Békés, nyugodt
10,0%
6,4%
Romantikus
7,5%
6,4%
Nyugodt
5,0%
2,1%
Ipari stílusú
2,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
22,5%
19,1%
Örömteli
2,5%
23,4%
Nosztalgikus
17,5%
8,5%
Romantikus
15,0%
10,6%
Nyugodt
12,5%
10,6%
Drámai
15,0%
8,5%
Szenvedélyes
2,5%
8,5%
Szellemi
2,5%
8,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
17,0%
14,0%
Lágy árnyékok
17,0%
12,0%
Érezhető fényesség
29,8%
34,0%
Fényerék egyensúlya
34,0%
34,0%
Fényes
2,1%
6,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
53,2%
28,0%
Finom színtónusú
23,4%
18,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
17,0%
22,0%
Egyértelmű színprészenység
6,4%
32,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
62,5%
48,7%
Földszínek
28,1%
17,9%
Sötét tónusú
6,2%
30,8%
Monokróm
3,1%
2,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,4%
18,0%
Egyensúlyos
46,8%
44,0%
Élénk
12,8%
38,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,8%
4,0%
Lágy
6,4%
12,0%
Egyensúlyozott
2,1%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
10,6%
6,0%
Kijelentés
68,1%
78,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
17,0%
30,0%
Lágyan kevert paletta
4,3%
2,0%
Egyensúlyozott harmónia
10,6%
14,0%
Erős színegyüntetés
19,1%
16,0%
Egységes színpaletta
48,9%
38,0%
Mely Edward Steichen műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Lobby card, The Love Special
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Sunflower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Paul Robeson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Érdekelő táblázat, A Fiú
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Szövevényező fények
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In Memoriam
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Isadora Duncan in the Parth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Clarence White
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Studio Fotó készítése, Famo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lobby card, Blood and Sand
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Milyen eszközöket használnak Edward Steichen látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 300
94,6%
telefonok
300
5,4%
Mely nyelveket használják Edward Steichen látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
200
40,0%
Angol
100
20,0%
Spanyol
100
20,0%
Francia
100
20,0%
Naponta hány látogatása van Edward Steichen-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
400
kedd 6 Okt
1 200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
600
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
600
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Edward Steichen kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Edward Steichen művek a legnépszerűbbek?
A(z) Le Tournesol (The Sunflower) a legnépszerűbb, 1 100 megtekintéssel (22% a(z) Edward Steichen összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Edward Steichen profiljára a ArtsDot.com oldalán?
A múltértte tizenkét hónapban Edward Steichen összesen 5 600 látogatást kapott: 1 300 a művész profilján és 4 300 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Edward Steichen látogatói?
Leginkább számítógépek (95%) és telefonok (5%) eszközökön: a látogatások 95%-át számítógépek hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Edward Steichen látogatói?
A(z) Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) preferenciáikat 32% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 6% részével.