Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Earle, Máté oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Earle, Máté egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Portrait of Captain John Piper volt a legnézettebb mű Earle, Máté alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 300 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 33%-át teszi ki. Ezt követi Portrait Of Bungaree, A Native Of New South Wales és Life In The Ocean Representing The Usual Occupations Of The Young Officers In The Steerage Of A British Frigate At Sea. Összesen 1 500 látogatás érkezett Earle, Máté-hez: 600 a művész profiljára és 900 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 100%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 600 látogatással. A látogatók a Értékmentesen fakó irányába hajlamosaknak (Színelnyomás): a látogatások 67%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 44%-át teszik ki.
A legnézettebb 7 Earle, Máté alkotás
Ezek a 7 művész Earle, Máté alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Portrait of Captain John Piper
300 látogatás · 33,3%
-
2
Portrait Of Bungaree, A Native Of New South Wales
100 látogatás · 11,1%
-
3
Life In The Ocean Representing The Usual Occupations Of The Young Officers In The Steerage Of A British Frigate At Sea
100 látogatás · 11,1%
-
4
View From The Sydney Hotel
100 látogatás · 11,1%
-
5
Portrait of Mrs John Piper and family
100 látogatás · 11,1%
-
6
Sydney From Pinchgut Island
100 látogatás · 11,1%
-
7
Capoeira
100 látogatás · 11,1%
Hányan látogatják a Earle, Máté oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 200 | 400 |
Hány imárat nézik meg Earle, Máté művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Earle, Máté látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 7,4% | 11,1% |
| Lágy árnyékok | 25,9% | 44,4% |
| Érezhető fényesség | 18,5% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 37,0% | 44,4% |
| Fényes | 11,1% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,4% | 66,7% |
| Finom színtónusú | 33,3% | 22,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,5% | 11,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,7% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 60,9% | 66,7% |
| Földszínek | 34,8% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 4,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 37,0% | 55,6% |
| Egyensúlyos | 59,3% | 44,4% |
| Élénk | 3,7% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 7,4% | 11,1% |
| Lágy | 29,6% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,5% | 11,1% |
| Kijelentés | 44,4% | 44,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,7% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 11,1% | 22,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,7% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 44,4% | 66,7% |
| Egységes színpaletta | 37,0% | 11,1% |
Mely Earle, Máté műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Captain John Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Portrait of Mrs John Piper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Scudding before a heavy wes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Bungaree, A Nat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Frances And Algernon Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Captain John Piper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Life In The Ocean Represent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Service As It Is Usu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs John Piper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Earle, Máté látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 100 | 33,3% |
| Orosz | 100 | 33,3% |
| Szlovák | 100 | 33,3% |
Naponta hány látogatása van Earle, Máté-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 500 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Earle, Máté kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Earle, Máté művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Portrait of Captain John Piper a legnépszerűbb, 300 megtekintéssel (33% a(z) Earle, Máté összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 7 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Earle, Máté profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Earle, Máté összesen 1 500 látogatást kapott: 600 a művész profilján és 900 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Earle, Máté látogatói?
- A(z) Értékmentesen fakó (Színelnyomás) preferenciáikat 67% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 44% részével.