Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Duncan Cameron oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Duncan Cameron egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Stirling Castle volt a legnézettebb mű Duncan Cameron alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 14%-át teszi ki. Ezt követi Harvest Time in Lorne és Harvest Time near St Fillans, Perthshire. Összesen 6 500 látogatás érkezett Duncan Cameron-hez: 5 200 a művész profiljára és 1 300 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 200%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Sze 2026 volt, 3 000 látogatással. A látogatók Angol (97%) és Chinese (3%) nyelven olvostak Duncan Cameron műveiről. A látogatók számítógépek (58%), telefonok (28%) és tabletek (14%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Élénk irányába hajlamosaknak (Színintenzitás): a látogatások 29%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 11%-át teszik ki.
A legnézettebb 9 Duncan Cameron alkotás
Ezek a 9 művész Duncan Cameron alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Stirling Castle
200 látogatás · 14,3%
-
2
Harvest Time in Lorne, 1888
200 látogatás · 14,3%
-
3
Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877
200 látogatás · 14,3%
-
4
Evening 'Slow from the Sky the Light Declines'
200 látogatás · 14,3%
-
5
Largo Bay, 1877
200 látogatás · 14,3%
-
6
Loch Achray and Benvenue, 1875
100 látogatás · 7,1%
-
7
Haymaking in the Scottish Countryside, 1881
100 látogatás · 7,1%
-
8
Dunblane Cathedral, 1892
100 látogatás · 7,1%
-
9
Arthur's Seat from Kirkcaldy
100 látogatás · 7,1%
Hányan látogatják a Duncan Cameron oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 300 | 1 200 |
| Aug 2026 | 1 000 | 0 |
| Sze 2026 | 2 900 | 100 |
Hány imárat nézik meg Duncan Cameron művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Duncan Cameron látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 15,8% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 73,7% | 64,3% |
| Fényerék egyensúlya | 10,5% | 7,1% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 26,3% | 7,1% |
| Finom színtónusú | 10,5% | 14,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 57,9% | 64,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,3% | 14,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 78,6% | 72,7% |
| Sötét tónusú | 7,1% | 18,2% |
| Semleges tónusok | 14,3% | 9,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 21,1% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 68,4% | 71,4% |
| Élénk | 10,5% | 28,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 10,5% | 7,1% |
| Egyensúlyozott | 21,1% | 28,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 36,8% | 42,9% |
| Kijelentés | 31,6% | 21,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,5% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 5,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 5,3% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 21,1% | 28,6% |
| Egységes színpaletta | 57,9% | 71,4% |
Mely Duncan Cameron műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening 'Slow from the Sky… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening – 'Slow from the Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Tay near Perth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Time in Lorne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Dunblane Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Achray and Benvenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Largo Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak Duncan Cameron látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 800 | 58,5% |
| telefonok | 1 800 | 27,7% |
| tabletek | 900 | 13,8% |
Mely nyelveket használják Duncan Cameron látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 3 800 | 97,4% |
| Chinese | 100 | 2,6% |
Naponta hány látogatása van Duncan Cameron-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 400 |
| csüt 24 Sze | 200 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 600 |
| csüt 1 Okt | 500 |
| pén 2 Okt | 300 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 300 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 600 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 700 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 300 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 500 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 600 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 400 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 300 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 600 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 700 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 400 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 600 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 800 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 400 |
Kérdések Duncan Cameron kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Duncan Cameron művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Stirling Castle a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (14% a(z) Duncan Cameron összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 9 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Duncan Cameron profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Duncan Cameron összesen 6 500 látogatást kapott: 5 200 a művész profilján és 1 300 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Duncan Cameron látogatói?
- Leginkább számítógépek (58%), telefonok (28%) és tabletek (14%) eszközökön: a látogatások 58%-át számítógépek hozza.
Mely nyelveken olvassák a látogatók a(z) Duncan Cameron kapcsán szóló tartalmakat?
- A leggyakoribban használt nyelvek a Angol (97%) és Chinese (3%). A látogatók 97% százalékát Angol képviseli.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Duncan Cameron látogatói?
- A(z) Élénk (Színintenzitás) preferenciáikat 29% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 11% részével.