Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Dez Quarréll oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Dez Quarréll számára
A látogatók Edric Still Rides alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Dez Quarréll művet: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 25%-át teszi ki. The Old Man Becomes Young és The Snake Sheds Its Skin kiegészítik a pódiumot. Dez Quarréll összesen 1 300 látogatást generált, ebből 800 a művész oldalon és 500 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 150% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 500 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Sötét (Fényerő) a látogatások 62%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 29%-át jelenti.
A legnépszerűbb 6 mű: a művek, amelyeket a(z) Dez Quarréll emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Dez Quarréll 6 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Edric Still Rides, 1996
200 látogatás · 25,0%
-
2
The Old Man Becomes Young, 1995
200 látogatás · 25,0%
-
3
The Snake Sheds Its Skin, 1996
100 látogatás · 12,5%
-
4
La chasse galerie, 1998
100 látogatás · 12,5%
-
5
And Then the Bow Cracked, 1991
100 látogatás · 12,5%
-
6
Talk No More, 1996
100 látogatás · 12,5%
Mennyire népszerű a Dez Quarréll oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 500 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Dez Quarréll művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Dez Quarréll látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 29,4% | 62,5% |
| Lágy árnyékok | 32,4% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 23,5% | 12,5% |
| Fényerék egyensúlya | 14,7% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 8,8% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 20,6% | 25,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 26,5% | 37,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 44,1% | 37,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 69,6% | 100,0% |
| Semleges tónusok | 21,7% | 0,0% |
| Földszínek | 8,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 14,7% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 37,5% |
| Élénk | 35,3% | 37,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,9% | 0,0% |
| Lágy | 29,4% | 50,0% |
| Egyensúlyozott | 8,8% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,5% | 50,0% |
| Kijelentés | 32,4% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 41,2% | 25,0% |
| Lágyan kevert paletta | 11,8% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,6% | 37,5% |
| Erős színegyüntetés | 26,5% | 37,5% |
| Egységes színpaletta | 2,9% | 0,0% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Dez Quarréll művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Dez Quarréll műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 300 | 75,0% |
| Cseh | 100 | 25,0% |
Hogyan alakulnak Dez Quarréll napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 100 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 600 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Dez Quarréll: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Dez Quarréll alkotótól?
- Ez a Edric Still Rides: 200 látogatás, ami 25% a(z) Dez Quarréll megtekintéseinek. A fenti lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Dez Quarréll-nek?
- 1 300 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 800 a művész oldalon és 500 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Dez Quarréll alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 62%-át teszi ki a 29% katalógusból.