Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg David Moreau oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
David Moreau egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Ethereal Oker Magány: Szobrásati Meditáció az Őszi Fényről és Békés Tájakról volt a legnézettebb mű David Moreau alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 4 400 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 9%-át teszi ki. Ezt követi Fragmentált tüzerek: Monumentális tanulmány texturált okerről és szobrászati káosszal és Ethereal Tektonikus Áramlás: Monumentális tanulmány szulpturális földből és ragyogó okerből. Összesen 49 700 látogatás érkezett David Moreau-hez: 2 700 a művész profiljára és 47 000 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 59%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 37 100 látogatással. A látogatók számítógépek (76%), telefonok (21%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Finom színtónusú irányába hajlamosaknak (Színelnyomás): a látogatások 32%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 18%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 David Moreau alkotás
Ezek a 10 művész David Moreau alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
700
Júl 2026
1 600
35 500
Aug 2026
200
4 400
Sze 2026
900
6 400
Hány imárat nézik meg David Moreau művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják David Moreau látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
30,3%
44,1%
Békés, nyugodt
51,5%
35,7%
Természetes tónusú
3,0%
7,0%
Éteri
0,0%
5,9%
Misztikus
6,1%
2,1%
Minimalista
3,0%
2,1%
Karakteres
0,0%
1,2%
Luksusú
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
48,5%
31,5%
Rejtélyes
12,1%
23,5%
Energikus
9,1%
15,3%
Erőteljes presence
12,1%
11,0%
Melankolikus
12,1%
4,7%
Belső elmélyülést sugárzó
6,1%
4,7%
Feszült hangulatú
0,0%
3,5%
Örömteli
0,0%
1,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
8,6%
Lágy árnyékok
2,0%
5,4%
Érezhető fényesség
28,0%
37,3%
Fényerék egyensúlya
46,0%
40,7%
Fényes
18,0%
8,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
64,0%
42,9%
Finom színtónusú
18,0%
32,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
17,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
7,8%
Éles színűség
0,0%
0,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
80,5%
67,1%
Földszínek
12,2%
20,3%
Sötét tónusú
2,4%
8,9%
Monokróm
4,9%
3,5%
Pasztell színek
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
31,5%
Egyensúlyos
50,0%
56,3%
Élénk
0,0%
12,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
34,0%
16,8%
Lágy
12,0%
11,4%
Egyensúlyozott
6,0%
9,0%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
15,8%
Kijelentés
34,0%
47,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
16,0%
Lágyan kevert paletta
18,0%
9,8%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
5,8%
Erős színegyüntetés
24,0%
31,9%
Egységes színpaletta
42,0%
36,5%
Mely David Moreau műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Fragmentált tüzerek: Monume…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
500
600
Ethereal Oker Magány: Szobr…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
3 300
500
400
Ethereal törések a ősi föld…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
300
Ethereal Tektonikus Áramlás…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
400
500
Kobalt és homok efemer ínus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
200
300
Ephémere Áradat: Szobrásati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
Örök Égő Tüz: Egy Egyszerű…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aranyozott metszet a megkop…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Fragmentált Affekció: Monum…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragmentált Monolit: Szobrá…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Milyen eszközöket használnak David Moreau látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
37 900
76,3%
telefonok
10 400
20,9%
tabletek
1 400
2,8%
Mely nyelveket használják David Moreau látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 000
90,9%
Spanyol
100
9,1%
Naponta hány látogatása van David Moreau-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
400
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
700
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
500
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
1 000
kedd 13 Okt
500
sze 14 Okt
700
csüt 15 Okt
800
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt
1 600
vas 18 Okt (előrejelzés)
600
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
800
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 600
vas 25 Okt (előrejelzés)
700
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
900
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 900
vas 1 Nov (előrejelzés)
800
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
600
sze 4 Nov (előrejelzés)
800
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 500
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 000
szo 7 Nov (előrejelzés)
2 100
Kérdések David Moreau kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely David Moreau művek a legnépszerűbbek?
A(z) Ethereal Oker Magány: Szobrásati Meditáció az Őszi Fényről és Békés Tájakról a legnépszerűbb, 4 400 megtekintéssel (9% a(z) David Moreau összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki David Moreau profiljára a ArtsDot.com oldalán?
A múltértte tizenkét hónapban David Moreau összesen 49 700 látogatást kapott: 2 700 a művész profilján és 47 000 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek David Moreau látogatói?
Leginkább számítógépek (76%), telefonok (21%) és tabletek (3%) eszközökön: a látogatások 76%-át számítógépek hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek David Moreau látogatói?
A(z) Finom színtónusú (Színelnyomás) preferenciáikat 32% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 18% részével.