Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles van den Eycken oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Charles van den Eycken egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Two Against One volt a legnézettebb mű Charles van den Eycken alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 100 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 11%-át teszi ki. Ezt követi Mischievous Kittens és Dogs and a Tortoise. Összesen 2 200 látogatás érkezett Charles van den Eycken-hez: 1 600 a művész profiljára és 600 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 1200%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Sze 2026 volt, 1 300 látogatással. A látogatók a Értékmentesen fakó irányába hajlamosaknak (Színelnyomás): a látogatások 56%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 24%-át teszik ki.
A legnézettebb 9 Charles van den Eycken alkotás
Ezek a 9 művész Charles van den Eycken alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Two Against One
100 látogatás · 11,1%
-
2
Mischievous Kittens
100 látogatás · 11,1%
-
3
Dogs and a Tortoise
100 látogatás · 11,1%
-
4
The Contented Cat
100 látogatás · 11,1%
-
5
Mischief
100 látogatás · 11,1%
-
6
What time is it
100 látogatás · 11,1%
-
7
A Taste For Treasures
100 látogatás · 11,1%
-
8
Up To No Good
100 látogatás · 11,1%
-
9
In The Artists's Studio
100 látogatás · 11,1%
Hányan látogatják a Charles van den Eycken oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 1 100 | 200 |
Hány imárat nézik meg Charles van den Eycken művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Charles van den Eycken látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 37,8% | 33,3% |
| Lágy árnyékok | 37,8% | 55,6% |
| Érezhető fényesség | 21,6% | 11,1% |
| Fényerék egyensúlya | 2,7% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 24,3% | 55,6% |
| Finom színtónusú | 35,1% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,3% | 11,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,2% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 75,0% | 100,0% |
| Sötét tónusú | 15,6% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 9,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 35,1% | 55,6% |
| Egyensúlyos | 51,3% | 44,4% |
| Élénk | 13,5% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,1% | 11,1% |
| Lágy | 16,2% | 22,2% |
| Egyensúlyozott | 10,8% | 11,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 29,7% | 44,4% |
| Kijelentés | 35,1% | 11,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,7% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,1% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 62,2% | 77,8% |
| Egységes színpaletta | 27,0% | 22,2% |
Mely Charles van den Eycken műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dogs and a Tortoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Against One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| What time is it | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mischievous Kittens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| La mere bien veillante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bone of Contention | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stalking Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog in military hat and col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Helper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feline Librarians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Charles van den Eycken látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 800 | 38,1% |
| Holland | 700 | 33,3% |
| Spanyol | 500 | 23,8% |
| Lengyel | 100 | 4,8% |
Naponta hány látogatása van Charles van den Eycken-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 800 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 600 |
| hét 12 Okt | 600 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 800 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 500 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 500 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 700 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 700 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 800 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 800 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Charles van den Eycken kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Charles van den Eycken művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Two Against One a legnépszerűbb, 100 megtekintéssel (11% a(z) Charles van den Eycken összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 9 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Charles van den Eycken profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Charles van den Eycken összesen 2 200 látogatást kapott: 1 600 a művész profilján és 600 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Charles van den Eycken látogatói?
- A(z) Értékmentesen fakó (Színelnyomás) preferenciáikat 56% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 24% részével.