Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles André van Loo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Charles André van Loo egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) ENEE PORTANT ANCHISE volt a legnézettebb mű Charles André van Loo alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 1 100 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 8%-át teszi ki. Ezt követi Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda és Mademoiselle Clairon az Édes Média tanulmány. Összesen 14 900 látogatás érkezett Charles André van Loo-hez: 3 600 a művész profiljára és 11 300 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 256%-val emelkedtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 7 900 látogatással. A látogatók számítógépek (77%), telefonok (15%) és tabletek (8%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Elegáns irányába hajlamosaknak (Hangulat): a látogatások 56%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 31%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Charles André van Loo alkotás
Ezek a 10 művész Charles André van Loo alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hányan látogatják a Charles André van Loo oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 200
6 700
Aug 2026
1 100
1 400
Sze 2026
300
600
Okt 2026
900
2 300
Hány imárat nézik meg Charles André van Loo művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Charles André van Loo látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
31,2%
56,2%
Dramatikus
25,0%
24,7%
Luksusú
12,5%
7,9%
Játékos
18,8%
4,5%
Romantikus
6,2%
4,5%
Misztikus
6,2%
1,1%
Klasszikus
0,0%
1,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
12,5%
37,1%
Drámai
25,0%
28,1%
Melankolikus
0,0%
9,0%
Játékos
18,8%
4,5%
Szellemi
12,5%
4,5%
Nyugodt
6,2%
4,5%
Nosztalgikus
6,2%
3,4%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
4,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
14,0%
35,6%
Lágy árnyékok
40,0%
27,4%
Érezhető fényesség
22,0%
29,4%
Fényerék egyensúlya
16,0%
5,5%
Fényes
8,0%
2,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
12,3%
Finom színtónusú
32,0%
50,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
31,5%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
6,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
60,0%
82,5%
Semleges tónusok
27,5%
10,2%
Sötét tónusú
5,0%
5,8%
Monokróm
5,0%
0,7%
Pasztell színek
2,5%
0,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,0%
39,0%
Egyensúlyos
50,0%
53,4%
Élénk
22,0%
7,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
16,4%
Lágy
6,0%
11,6%
Egyensúlyozott
12,0%
21,2%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
14,4%
Kijelentés
38,0%
36,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
10,3%
Lágyan kevert paletta
10,0%
8,9%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
12,3%
Erős színegyüntetés
26,0%
47,3%
Egységes színpaletta
32,0%
21,2%
Mely Charles André van Loo műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak Charles André van Loo látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 500
77,2%
telefonok
2 200
14,8%
tabletek
1 200
8,1%
Mely nyelveket használják Charles André van Loo látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
300
42,9%
Angol
100
14,3%
Olasz
100
14,3%
Koreai
100
14,3%
Orosz
100
14,3%
Naponta hány látogatása van Charles André van Loo-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
100
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
300
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
500
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
1 300
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
400
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
300
Kérdések Charles André van Loo kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Charles André van Loo művek a legnépszerűbbek?
A(z) ENEE PORTANT ANCHISE a legnépszerűbb, 1 100 megtekintéssel (8% a(z) Charles André van Loo összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Charles André van Loo profiljára a ArtsDot.com oldalán?
A múltértte tizenkét hónapban Charles André van Loo összesen 14 900 látogatást kapott: 3 600 a művész profilján és 11 300 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Charles André van Loo látogatói?
Leginkább számítógépek (77%), telefonok (15%) és tabletek (8%) eszközökön: a látogatások 77%-át számítógépek hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Charles André van Loo látogatói?
A(z) Elegáns (Hangulat) preferenciáikat 56% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 31% részével.