Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cass Gilbert oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Cass Gilbert számára
A látogatók Arches of Palace of Nero alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Cass Gilbert művet: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 7%-át teszi ki. (Temple) és Old Church, Tours, France kiegészítik a pódiumot. Cass Gilbert összesen 3 400 látogatást generált, ebből 900 a művész oldalon és 2 500 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 3 100 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (100%) Egy stílus kiemelkedik: a Élénk (Színintenzitás) a látogatások 33%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 18%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Cass Gilbert emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Cass Gilbert 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Arches of Palace of Nero, 1933
200 látogatás · 7,4%
-
2
(Temple), 1927
200 látogatás · 7,4%
-
3
Old Church, Tours, France, 1880
200 látogatás · 7,4%
-
4
Old House at Segovia, Spain, 1920
200 látogatás · 7,4%
-
5
Temple of Neptune, Paestum, 1898
200 látogatás · 7,4%
-
6
Battle Abbey, 1931
100 látogatás · 3,7%
-
7
The Lagoon, Venice, 1898
100 látogatás · 3,7%
-
8
Towers from the City Wall, Nuremberg, 1897
100 látogatás · 3,7%
-
9
On the Beach below the Promenade des Anglais, Nice, France, 1898
100 látogatás · 3,7%
-
10
Church of St. Francis, Assisi, 1898
100 látogatás · 3,7%
Mennyire népszerű a Cass Gilbert oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 2 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Cass Gilbert művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Cass Gilbert látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 22,0% | 25,9% |
| Fényerék egyensúlya | 66,0% | 66,7% |
| Fényes | 12,0% | 7,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,0% | 22,2% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 37,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 18,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 22,2% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 84,0% | 74,1% |
| Földszínek | 8,0% | 18,5% |
| Pasztell színek | 4,0% | 3,7% |
| Monokróm | 2,0% | 3,7% |
| Sötét tónusú | 2,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 10,0% | 7,4% |
| Egyensúlyos | 72,0% | 59,3% |
| Élénk | 18,0% | 33,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 32,0% | 33,3% |
| Lágy | 26,0% | 25,9% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 18,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 18,5% |
| Kijelentés | 6,0% | 3,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 14,8% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 14,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 22,2% |
| Erős színegyüntetés | 28,0% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 14,8% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Cass Gilbert művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mt. Pico, Azores Islands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Church, Tours, France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Latin Quarter, Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedral Cloister at Le Puy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church at Segovia, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durham Cathedral, England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portal of Church of Nervy S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baths of Caracalla, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carcassonne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Towers from the City Wall,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Cass Gilbert alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 400 | 100,0% |
Mely nyelveken olvassák Cass Gilbert műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Cass Gilbert napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Cass Gilbert: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Cass Gilbert alkotótól?
- Ez a Arches of Palace of Nero: 200 látogatás, ami 7% a(z) Cass Gilbert megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Cass Gilbert-nek?
- 3 400 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 900 a művész oldalon és 2 500 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Cass Gilbert alkotásait?
- Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (100%); a vezető számítógépek 100% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Cass Gilbert alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Élénk (Színintenzitás): a látogatások 33%-át teszi ki a 18% katalógusból.