Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bernard Pietersz Fabritius oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Bernard Pietersz Fabritius: néhány sorban összesített adatok
Ruth and Boaz a csillag: 100 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 17% a(z) Bernard Pietersz Fabritius összes megtekintésének. Következők Self-Portrait as a Shepherd és Barent The Naming of Saint John the Baptist. A művészoldal (700 látogatás) és a művek (400 látogatás) összesen 1 100 látogatást értek el. Az érdeklődés 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (900 látogatás). A látogatások Természetes tónusú (Hangulat) irányulnak, ami 100% a látogatások összesen, szemben a katalógus 25% részével.
Bernard Pietersz Fabritius: 6 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Bernard Pietersz Fabritius legnézettebb műve.
-
1
Ruth and Boaz, 1660
100 látogatás · 16,7%
-
2
Self-Portrait as a Shepherd, 1654
100 látogatás · 16,7%
-
3
Barent The Naming of Saint John the Baptist
100 látogatás · 16,7%
-
4
Barent - the circumcision
100 látogatás · 16,7%
-
5
Lazarus and the Rich Man, Barent Fabritius, 1661, 1661
100 látogatás · 16,7%
-
6
Colonnade giving onto a Park, Barent Fabritius (attributed to), 1660 - 1673, 1673
100 látogatás · 16,7%
Mikor látogatják a felhasználók a Bernard Pietersz Fabritius oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor tekintik meg Bernard Pietersz Fabritius műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Bernard Pietersz Fabritius látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 50,0% | 0,0% |
| Természetes tónusú | 25,0% | 100,0% |
| Nyugodt | 25,0% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Megnyugtató, melengető | 25,0% | 100,0% |
| Drámai | 25,0% | 0,0% |
| Melankolikus | 25,0% | 0,0% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 25,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 85,7% | 83,3% |
| Lágy árnyékok | 14,3% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 35,7% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 57,1% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 7,1% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 71,4% | 83,3% |
| Egyensúlyos | 28,6% | 16,7% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,6% | 33,3% |
| Lágy | 14,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 21,4% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 28,6% | 50,0% |
| Kijelentés | 7,1% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 7,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 7,1% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 64,3% | 83,3% |
| Egységes színpaletta | 21,4% | 16,7% |
Melyek Bernard Pietersz Fabritius legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Painter in his Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abraham Dismissing Hagar an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Slaughtered Pig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruth and Boaz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Barent - the circumcision | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Barent - the slaughtered pig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait as a Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pharisee and the Public… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barent The Naming of Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Barent The Adoration of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Bernard Pietersz Fabritius közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Bernard Pietersz Fabritius oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Bernard Pietersz Fabritius kapcsán kérdeznek
Mely Bernard Pietersz Fabritius műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Ruth and Boaz az első helyen, 100 látogatással vagy a megtekintések 17%-ével. 6 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Bernard Pietersz Fabritius közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán és 400 a műveihez.
Mely Bernard Pietersz Fabritius művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Természetes tónusú címkéjű művek (Hangulat) a látogatások 100%-át teszik ki, pedig a katalógus 25%-át adják.