Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Benjamin Barker oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Benjamin Barker számára
A látogatók Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Benjamin Barker művet: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 14%-át teszi ki. The Eagle Tower, Carnarvon Castle és View of Weston Church and Lansdown kiegészítik a pódiumot. Benjamin Barker összesen 3 200 látogatást generált, ebből 400 a művész oldalon és 2 800 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 100%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 3 000 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (100%) Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 46%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 28%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Benjamin Barker emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Benjamin Barker 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 látogatás · 14,3%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 látogatás · 7,1%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 látogatás · 7,1%
-
4
Landscape, 1830
200 látogatás · 7,1%
-
5
Landscape in North Wales
200 látogatás · 7,1%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 látogatás · 7,1%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 látogatás · 3,6%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 látogatás · 3,6%
-
9
Landscape with a Waterfall
100 látogatás · 3,6%
-
10
River Landscape with a Waterfall
100 látogatás · 3,6%
Mennyire népszerű a Benjamin Barker oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 2 600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Benjamin Barker művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Benjamin Barker látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 18,0% | 17,9% |
| Lágy árnyékok | 38,0% | 46,4% |
| Érezhető fényesség | 38,0% | 32,1% |
| Fényerék egyensúlya | 6,0% | 3,6% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 32,1% |
| Finom színtónusú | 28,0% | 21,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 46,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 79,5% | 75,0% |
| Semleges tónusok | 17,9% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 2,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 54,0% | 46,4% |
| Egyensúlyos | 38,0% | 46,4% |
| Élénk | 8,0% | 7,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 3,6% |
| Lágy | 8,0% | 10,7% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 7,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 7,1% |
| Kijelentés | 66,0% | 71,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 21,4% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 7,1% |
| Erős színegyüntetés | 42,0% | 39,3% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 17,9% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Benjamin Barker művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alpine Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape with a Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the River Severn, n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape at Wick, Glouce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Benjamin Barker alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 200 | 100,0% |
Mely nyelveken olvassák Benjamin Barker műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Benjamin Barker napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Benjamin Barker: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Benjamin Barker alkotótól?
- Ez a Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape: 400 látogatás, ami 14% a(z) Benjamin Barker megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Benjamin Barker-nek?
- 3 200 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 400 a művész oldalon és 2 800 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Benjamin Barker alkotásait?
- Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (100%); a vezető számítógépek 100% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Benjamin Barker alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 46%-át teszi ki a 28% katalógusból.