Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Barend Gael Or Gaal oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Barend Gael Or Gaal egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Dutch landscape volt a legnézettebb mű Barend Gael Or Gaal alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 40%-át teszi ki. Ezt követi Peasants Merry-Making outside an Inn és A village inn. Összesen 700 látogatás érkezett Barend Gael Or Gaal-hez: 200 a művész profiljára és 500 az egyes művek oldalaira. A figyelem valamicsit csökkent: a látogatások 100%-el esettek Aug 2026-ról Sze 2026-ra. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 500 látogatással. A látogatók a Lágy irányába hajlamosaknak (Kontraszt): a látogatások 40%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 6%-át teszik ki.
A legnézettebb 4 Barend Gael Or Gaal alkotás
Ezek a 4 művész Barend Gael Or Gaal alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hányan látogatják a Barend Gael Or Gaal oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imárat nézik meg Barend Gael Or Gaal művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Barend Gael Or Gaal látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 11,8% | 40,0% |
| Lágy árnyékok | 11,8% | 20,0% |
| Érezhető fényesség | 76,5% | 40,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 47,1% | 60,0% |
| Finom színtónusú | 11,8% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 17,6% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 23,5% | 40,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 50,0% | 50,0% |
| Sötét tónusú | 28,6% | 50,0% |
| Semleges tónusok | 21,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 52,9% | 60,0% |
| Egyensúlyos | 23,5% | 40,0% |
| Élénk | 23,5% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 5,9% | 40,0% |
| Egyensúlyozott | 5,9% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 11,8% | 0,0% |
| Kijelentés | 76,5% | 60,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 11,8% | 20,0% |
| Lágyan kevert paletta | 17,6% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,8% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 29,4% | 40,0% |
| Egységes színpaletta | 29,4% | 40,0% |
Mely Barend Gael Or Gaal műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peasants Merry-Making outsi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dutch landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riders Watering their Horse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Travellers Watering their H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures and Horses by a Tav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants before a Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horsemen Outside a Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poultry Market by a Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A farrier's shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Barend Gael Or Gaal látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Barend Gael Or Gaal-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Barend Gael Or Gaal kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Barend Gael Or Gaal művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Dutch landscape a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (40% a(z) Barend Gael Or Gaal összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 4 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Barend Gael Or Gaal profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Barend Gael Or Gaal összesen 700 látogatást kapott: 200 a művész profilján és 500 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Barend Gael Or Gaal látogatói?
- A(z) Lágy (Kontraszt) preferenciáikat 40% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 6% részével.