Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Antoine-Jean Gros oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat Antoine-Jean Gros számára
A látogatók Napoleon Bonaparte on the Battlefield of Eylau, 1807 alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Antoine-Jean Gros művet: 1 000 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 19%-át teszi ki. Szapphó Leucaténél és Napoleon Bonaparte Visiting the Plague-stricken at Jaffa kiegészítik a pódiumot. Antoine-Jean Gros összesen 5 900 látogatást generált, ebből 1 600 a művész oldalon és 4 300 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 86% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 3 600 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (86%), telefonok (8%) és tabletek (5%) Egy stílus kiemelkedik: a Melankolikus (Érzelmi hangulat) a látogatások 56%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 29%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Antoine-Jean Gros emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Antoine-Jean Gros 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a Antoine-Jean Gros oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
100
Júl 2026
800
2 800
Aug 2026
200
500
Sze 2026
400
900
Mennyi figyelmet kapnak összesen Antoine-Jean Gros művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Antoine-Jean Gros látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
28,6%
56,2%
Erőteljes presence
42,9%
27,1%
Drámai
14,3%
10,4%
Nosztalgikus
7,1%
4,2%
Belső elmélyülést sugárzó
7,1%
2,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
52,2%
45,3%
Lágy árnyékok
30,4%
45,3%
Érezhető fényesség
4,3%
0,0%
Fényerék egyensúlya
13,0%
9,4%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
47,8%
50,9%
Finom színtónusú
17,4%
26,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,4%
22,6%
Egyértelmű színprészenység
4,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
84,2%
95,5%
Semleges tónusok
10,5%
4,5%
Sötét tónusú
5,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
52,2%
50,9%
Egyensúlyos
34,8%
43,4%
Élénk
13,0%
5,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,7%
13,2%
Lágy
34,8%
13,2%
Egyensúlyozott
13,0%
22,6%
Erőteljes kontrasztú
21,7%
15,1%
Kijelentés
21,7%
35,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
13,0%
20,8%
Lágyan kevert paletta
4,3%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
13,0%
9,4%
Erős színegyüntetés
52,2%
54,7%
Egységes színpaletta
17,4%
15,1%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Antoine-Jean Gros művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Napoleon Bonaparte Visiting…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Napoleon Bonaparte on the B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
Christine Boyer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Napoleon on the Battlefield…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Madame Pasteur
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Battle of Aboukir
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of the Second Lieu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Bonaparte on the Bridge at…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Bonaparte on the Bridge at…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Battle of Abukir
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Antoine-Jean Gros alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 100
86,4%
telefonok
500
8,5%
tabletek
300
5,1%
Mely nyelveken olvassák Antoine-Jean Gros műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Arab
200
25,0%
Német
200
25,0%
Spanyol
200
25,0%
Japán
100
12,5%
Holland
100
12,5%
Hogyan alakulnak Antoine-Jean Gros napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
200
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt (előrejelzés)
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
Antoine-Jean Gros: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Antoine-Jean Gros alkotótól?
Ez a Napoleon Bonaparte on the Battlefield of Eylau, 1807: 1 000 látogatás, ami 19% a(z) Antoine-Jean Gros megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Antoine-Jean Gros-nek?
5 900 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 1 600 a művész oldalon és 4 300 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Antoine-Jean Gros alkotásait?
Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (86%), telefonok (8%) és tabletek (5%); a vezető számítógépek 86% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Antoine-Jean Gros alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 56%-át teszi ki a 29% katalógusból.