Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Anthonie Waldorp oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Anthonie Waldorp számára
A látogatók A Canal Near The Hague alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Anthonie Waldorp művet: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 22%-át teszi ki. The capture of den breuil by the dutch protestants és Activities On A River kiegészítik a pódiumot. Anthonie Waldorp összesen 1 200 látogatást generált, ebből 300 a művész oldalon és 900 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 100 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 56%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 24%-át jelenti.
A legnépszerűbb 7 mű: a művek, amelyeket a(z) Anthonie Waldorp emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Anthonie Waldorp 7 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
A Canal Near The Hague
200 látogatás · 22,2%
-
2
The capture of den breuil by the dutch protestants
200 látogatás · 22,2%
-
3
Activities On A River
100 látogatás · 11,1%
-
4
A busy shipping lane
100 látogatás · 11,1%
-
5
At The Gateway
100 látogatás · 11,1%
-
6
Sailing vessels on choppy water, a town in the distance
100 látogatás · 11,1%
-
7
A river landscape with barges at full sail and townsfolk in the foreground
100 látogatás · 11,1%
Mennyire népszerű a Anthonie Waldorp oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Anthonie Waldorp művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Anthonie Waldorp látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,1% | 11,1% |
| Lágy árnyékok | 16,2% | 11,1% |
| Érezhető fényesség | 48,6% | 55,6% |
| Fényerék egyensúlya | 18,9% | 22,2% |
| Fényes | 8,1% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 48,6% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 21,6% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,3% | 55,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,4% | 11,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 48,1% | 37,5% |
| Földszínek | 33,3% | 50,0% |
| Sötét tónusú | 11,1% | 0,0% |
| Pasztell színek | 7,4% | 12,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 54,0% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 27,0% | 55,6% |
| Élénk | 18,9% | 11,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,1% | 11,1% |
| Lágy | 8,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 16,2% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 21,6% | 22,2% |
| Kijelentés | 46,0% | 66,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,9% | 22,2% |
| Lágyan kevert paletta | 2,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,7% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 32,4% | 44,4% |
| Egységes színpaletta | 43,2% | 33,3% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Anthonie Waldorp művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Portrait of Nuijen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church in Delft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a church in Alk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mill with sight of Delft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape with Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Merwede River with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marine: Arrival of High-Ran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sunlit Countryard With Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daily activities in a fishe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing vessels on choppy w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Anthonie Waldorp műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Anthonie Waldorp napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Anthonie Waldorp: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Anthonie Waldorp alkotótól?
- Ez a A Canal Near The Hague: 200 látogatás, ami 22% a(z) Anthonie Waldorp megtekintéseinek. A fenti lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Anthonie Waldorp-nek?
- 1 200 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 300 a művész oldalon és 900 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Anthonie Waldorp alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 56%-át teszi ki a 24% katalógusból.