André DerainCsaládi kör és népszerűség a ArtsDot.com oldalán
1880
–
1954
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg André Derain oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
André Derain: néhány sorban összesített adatok
Charing Cross Híd, London a csillag: 5 700 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 16% a(z) André Derain összes megtekintésének. Következők Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) és Drying the Sails. A művészoldal (7 700 látogatás) és a művek (32 400 látogatás) összesen 40 100 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 91%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (19 200 látogatás). A közönség legnépszerűbb nyelvei: Angol (41%), Francia (13%) és Szerb (6%). A közönség főbb országai: Franciaország (26%), Amerikai Egyesült Államok (17%) és Egyesült Királyság (9%). Eszközönként: számítógépek (67%), telefonok (29%) és tabletek (3%). A látogatások Élénk (Színintenzitás) irányulnak, ami 73% a látogatások összesen, szemben a katalógus 34% részével.
André Derain: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) André Derain legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a André Derain oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
800
Júl 2026
1 500
17 700
Aug 2026
1 400
5 500
Sze 2026
4 800
8 400
Mikor tekintik meg André Derain műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak André Derain látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
55,6%
53,4%
Békés, nyugodt
22,2%
14,2%
Nyugodt
22,2%
13,4%
Természetes tónusú
0,0%
7,7%
Dramatikus
0,0%
3,2%
Romantikus
0,0%
3,2%
Elegáns
0,0%
2,4%
Klasszikus
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
55,6%
51,2%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
14,8%
Nyugodt
11,1%
10,4%
Nyugodt
11,1%
6,8%
Nosztalgikus
0,0%
7,2%
Melankolikus
0,0%
5,2%
Örömteli
0,0%
2,4%
Drámai
0,0%
1,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
9,0%
Lágy árnyékok
34,0%
21,3%
Érezhető fényesség
18,0%
48,2%
Fényerék egyensúlya
16,0%
18,5%
Fényes
14,0%
3,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
5,6%
Finom színtónusú
14,0%
10,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
19,6%
Egyértelmű színprészenység
22,0%
43,7%
Éles színűség
2,0%
21,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
19,5%
53,0%
Földszínek
43,9%
30,2%
Semleges tónusok
29,3%
9,2%
Pasztell színek
7,3%
3,2%
Természet
0,0%
2,5%
Meleg tónusú
0,0%
1,4%
Monokróm
0,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,0%
7,6%
Egyensúlyos
38,0%
19,6%
Élénk
34,0%
72,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
3,1%
Lágy
18,0%
15,1%
Egyensúlyozott
14,0%
8,4%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
27,5%
Kijelentés
36,0%
45,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
36,0%
56,6%
Lágyan kevert paletta
10,0%
14,3%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
13,7%
Erős színegyüntetés
20,0%
10,1%
Egységes színpaletta
18,0%
5,3%
Melyek André Derain legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1 100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Milyen eszközöket használ André Derain közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
27 000
67,3%
telefonok
11 800
29,4%
tabletek
1 300
3,2%
Milyen nyelveket beszéli a André Derain közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 300
41,0%
Francia
1 400
13,3%
Szerb
600
5,7%
Spanyol
500
4,8%
Orosz
500
4,8%
Szlovák
500
4,8%
Holland
400
3,8%
Ukrán
400
3,8%
Dán
300
2,9%
Chinese
300
2,9%
Hány napi látogatás érkezett André Derain oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
800
vas 27 Sze
600
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
900
sze 30 Sze
2 100
csüt 1 Okt
1 700
pén 2 Okt
1 100
szo 3 Okt
600
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
2 000
kedd 6 Okt
1 200
sze 7 Okt
2 300
csüt 8 Okt
700
pén 9 Okt
1 000
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
1 400
hét 12 Okt
800
kedd 13 Okt
1 800
sze 14 Okt
1 000
csüt 15 Okt
800
pén 16 Okt
1 300
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
900
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
900
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 000
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
500
vas 1 Nov (előrejelzés)
900
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 200
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 600
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 000
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 000
Amit az emberek André Derain kapcsán kérdeznek
Mely André Derain műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
Charing Cross Híd, London az első helyen, 5 700 látogatással vagy a megtekintések 16%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a André Derain közönsége a ArtsDot.com platformon?
40 100 látogatás tizenkét hónapban: 7 700 a művész oldalán és 32 400 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik André Derain közönsége?
A látogatók számítógépek (67%), telefonok (29%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 67%-át teszik ki.
Milyen nyelveket használ André Derain közönsége?
Angol (41%), Francia (13%) és Szerb (6%). Az első nyelv, a Angol, a látogatók 41% részét teszi ki.
Mely André Derain művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
A Élénk címkéjű művek (Színintenzitás) a látogatások 73%-át teszik ki, pedig a katalógus 34%-át adják.