Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alfred Pollentine oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Alfred Pollentine egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) St Pietro Di Castillo, Venice volt a legnézettebb mű Alfred Pollentine alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 10%-át teszi ki. Ezt követi Venice With The Ducal Palace And The Campanile Tower és Venice. Összesen 2 500 látogatás érkezett Alfred Pollentine-hez: 600 a művész profiljára és 1 900 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 2 300 látogatással. A látogatók a Értékmentesen fakó irányába hajlamosaknak (Színelnyomás): a látogatások 58%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 32%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Alfred Pollentine alkotás
Ezek a 10 művész Alfred Pollentine alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
St Pietro Di Castillo, Venice
200 látogatás · 10,5%
-
2
Venice With The Ducal Palace And The Campanile Tower
100 látogatás · 5,3%
-
3
Venice
100 látogatás · 5,3%
-
4
View Of San Giorgio Maggiore, Venice
100 látogatás · 5,3%
-
5
The Dogana
100 látogatás · 5,3%
-
6
A View On The Grand Canal
100 látogatás · 5,3%
-
7
Looking Towards The Doge's Palace From Campo Della Salute, Venice
100 látogatás · 5,3%
-
8
Views Of The Grand Canal Near Santa Maria Della Salute
100 látogatás · 5,3%
-
9
View Of Venice
100 látogatás · 5,3%
-
10
Views In Venice
100 látogatás · 5,3%
Hányan látogatják a Alfred Pollentine oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hány imárat nézik meg Alfred Pollentine művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Alfred Pollentine látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 18,0% | 21,1% |
| Fényerék egyensúlya | 54,0% | 42,1% |
| Fényes | 22,0% | 36,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 32,0% | 57,9% |
| Finom színtónusú | 42,0% | 21,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 21,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 77,1% | 84,2% |
| Földszínek | 18,8% | 10,5% |
| Pasztell színek | 2,1% | 5,3% |
| Sötét tónusú | 2,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 18,0% | 36,8% |
| Egyensúlyos | 70,0% | 52,6% |
| Élénk | 12,0% | 10,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 18,0% | 10,5% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 32,0% | 36,8% |
| Kijelentés | 40,0% | 52,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 15,8% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 5,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 15,8% |
| Erős színegyüntetés | 52,0% | 63,2% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 0,0% |
Mely Alfred Pollentine műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rialto, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dogana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Views In Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Grand Canal, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blick auf santa maria della… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Canal, Venice, Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barbariya palace, venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blick auf giorgio maggiore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dogana, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View On The Grand Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Alfred Pollentine látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Alfred Pollentine-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Alfred Pollentine kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Alfred Pollentine művek a legnépszerűbbek?
- A(z) St Pietro Di Castillo, Venice a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (10% a(z) Alfred Pollentine összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Alfred Pollentine profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Alfred Pollentine összesen 2 500 látogatást kapott: 600 a művész profilján és 1 900 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Alfred Pollentine látogatói?
- A(z) Értékmentesen fakó (Színelnyomás) preferenciáikat 58% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 32% részével.