Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alexander Fraser oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Alexander Fraser: néhány sorban összesített adatok
Cadzow forest, south lanarkshire a csillag: 100 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 8% a(z) Alexander Fraser összes megtekintésének. Következők At barncluith, sketch from nature és Mending of the nets. A művészoldal (800 látogatás) és a művek (800 látogatás) összesen 1 600 látogatást értek el. Az érdeklődés 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 200 látogatás). A látogatások Erős színegyüntetés (Színharmónia) irányulnak, ami 75% a látogatások összesen, szemben a katalógus 64% részével.
Alexander Fraser: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Alexander Fraser legnézettebb műve.
-
1
Cadzow forest, south lanarkshire
100 látogatás · 8,3%
-
2
At barncluith, sketch from nature
100 látogatás · 8,3%
-
3
Mending of the nets
100 látogatás · 8,3%
-
4
Gathering logs in cadzow forest
100 látogatás · 8,3%
-
5
Waterfall
100 látogatás · 8,3%
-
6
Cadzow forest, autumn
100 látogatás · 8,3%
-
7
A highland croft
100 látogatás · 8,3%
-
8
Landscape and cattle
100 látogatás · 8,3%
-
9
Eshing bridge
100 látogatás · 8,3%
-
10
The bass rock from canty bay
100 látogatás · 8,3%
Mikor látogatják a felhasználók a Alexander Fraser oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor tekintik meg Alexander Fraser műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Alexander Fraser látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 26,7% | 25,0% |
| Lágy árnyékok | 24,4% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 42,2% | 41,7% |
| Fényerék egyensúlya | 6,7% | 8,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 8,9% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 48,9% | 58,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 37,8% | 33,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,4% | 8,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 76,7% | 80,0% |
| Semleges tónusok | 13,3% | 10,0% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 10,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 16,7% |
| Egyensúlyos | 73,3% | 75,0% |
| Élénk | 6,7% | 8,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,7% | 8,3% |
| Lágy | 15,6% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 13,3% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 15,6% | 8,3% |
| Kijelentés | 48,9% | 41,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,2% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 64,4% | 75,0% |
| Egységes színpaletta | 33,3% | 25,0% |
Melyek Alexander Fraser legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cadzow forest, south lanark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Spring sunshine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle campbell, springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barncluith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh cottage, vale of conw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life, beans and red p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape and cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gathering logs in cadzow fo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old mill, barncluth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Alexander Fraser közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Alexander Fraser oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Alexander Fraser kapcsán kérdeznek
Mely Alexander Fraser műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Cadzow forest, south lanarkshire az első helyen, 100 látogatással vagy a megtekintések 8%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Alexander Fraser közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 600 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalán és 800 a műveihez.
Mely Alexander Fraser művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Erős színegyüntetés címkéjű művek (Színharmónia) a látogatások 75%-át teszik ki, pedig a katalógus 64%-át adják.