Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Albin Egger-Lienz oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Albin Egger-Lienz számára
A látogatók Ila, die jüngere Tochter des Künstlers alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Albin Egger-Lienz művet: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 8%-át teszi ki. Female head with binding to the hair és Male head with bitter expression kiegészítik a pódiumot. Albin Egger-Lienz összesen 4 200 látogatást generált, ebből 800 a művész oldalon és 3 400 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 25%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 3 400 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (88%) és telefonok (12%) Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott (Kontraszt) a látogatások 19%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 8%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Albin Egger-Lienz emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Albin Egger-Lienz 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Ila, die jüngere Tochter des Künstlers, 1920
300 látogatás · 8,3%
-
2
Female head with binding to the hair
200 látogatás · 5,6%
-
3
Male head with bitter expression
200 látogatás · 5,6%
-
4
Die Alten, 1914
200 látogatás · 5,6%
-
5
Savoy arden knabe
100 látogatás · 2,8%
-
6
Madonna
100 látogatás · 2,8%
-
7
Holy Night
100 látogatás · 2,8%
-
8
The Cross -
100 látogatás · 2,8%
-
9
Kalvarienberg At Bozen
100 látogatás · 2,8%
-
10
Sower and the Devil
100 látogatás · 2,8%
Mennyire népszerű a Albin Egger-Lienz oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 3 000 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 200 | 100 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Albin Egger-Lienz művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Albin Egger-Lienz látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 28,0% | 38,9% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 13,9% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 30,6% |
| Fényerék egyensúlya | 18,0% | 13,9% |
| Fényes | 8,0% | 2,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,0% | 19,4% |
| Finom színtónusú | 18,0% | 27,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 19,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 40,0% | 30,6% |
| Éles színűség | 2,0% | 2,8% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 65,3% | 58,3% |
| Sötét tónusú | 20,4% | 22,2% |
| Semleges tónusok | 6,1% | 13,9% |
| Monokróm | 4,1% | 5,6% |
| Pasztell színek | 4,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 30,6% |
| Egyensúlyos | 32,0% | 38,9% |
| Élénk | 44,0% | 30,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 58,0% | 50,0% |
| Lágy | 18,0% | 19,4% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 19,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,0% | 2,8% |
| Kijelentés | 8,0% | 8,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 8,3% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 2,8% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 22,2% |
| Egységes színpaletta | 78,0% | 66,7% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Albin Egger-Lienz művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ila, die jüngere Tochter de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Madonna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cross - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christnacht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man's head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lunch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The dead christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The venison dealer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farm village in Count | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Albin Egger-Lienz alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 700 | 88,1% |
| telefonok | 500 | 11,9% |
Mely nyelveken olvassák Albin Egger-Lienz műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 100 | 50,0% |
| Angol | 100 | 50,0% |
Hogyan alakulnak Albin Egger-Lienz napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
Albin Egger-Lienz: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Albin Egger-Lienz alkotótól?
- Ez a Ila, die jüngere Tochter des Künstlers: 300 látogatás, ami 8% a(z) Albin Egger-Lienz megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Albin Egger-Lienz-nek?
- 4 200 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 800 a művész oldalon és 3 400 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Albin Egger-Lienz alkotásait?
- Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (88%) és telefonok (12%); a vezető számítógépek 88% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Albin Egger-Lienz alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 19%-át teszi ki a 8% katalógusból.