Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Albert Richards oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Albert Richards: néhány sorban összesített adatok
Building a Hutted Camp in Essex a csillag: 100 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 12% a(z) Albert Richards összes megtekintésének. Következők The Drop és View of Le Havre. A művészoldal (500 látogatás) és a művek (600 látogatás) összesen 1 100 látogatást értek el. Az érdeklődés 50%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (800 látogatás). A látogatások Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) irányulnak, ami 50% a látogatások összesen, szemben a katalógus 17% részével.
Albert Richards: 8 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Albert Richards legnézettebb műve.
-
1
Building a Hutted Camp in Essex, 1942
100 látogatás · 12,5%
-
2
The Drop, 1944
100 látogatás · 12,5%
-
3
View of Le Havre, 1944
100 látogatás · 12,5%
-
4
Holland The Flooded Maas, 1944
100 látogatás · 12,5%
-
5
Airborne Royal Army Service Corps Supply Dropping, 1944
100 látogatás · 12,5%
-
6
Loading Containers on a Dakota Aircraft, 1944
100 látogatás · 12,5%
-
7
The Advance, France Burnt Out German Petrol Tankers, 1944
100 látogatás · 12,5%
-
8
Inglesham Church and Rectory
100 látogatás · 12,5%
Mikor látogatják a felhasználók a Albert Richards oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Mikor tekintik meg Albert Richards műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Albert Richards látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,7% | 25,0% |
| Lágy árnyékok | 43,3% | 37,5% |
| Érezhető fényesség | 36,7% | 37,5% |
| Fényerék egyensúlya | 13,3% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 26,7% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 12,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 23,3% | 12,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 30,0% | 25,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 45,5% | 60,0% |
| Sötét tónusú | 40,9% | 40,0% |
| Semleges tónusok | 13,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,7% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 43,3% | 25,0% |
| Élénk | 30,0% | 25,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,3% | 12,5% |
| Lágy | 20,0% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 37,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 25,0% |
| Kijelentés | 26,7% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 26,7% | 12,5% |
| Lágyan kevert paletta | 3,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,7% | 50,0% |
| Erős színegyüntetés | 43,3% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 12,5% |
Melyek Albert Richards legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sappers Erecting Pickets in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escape from the Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Process of Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seven Legends Self Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seacombe Ferry in Wartime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Searchlight Battery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parachute Jump near Tatton… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Industrial Battle Tanks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building a Hutted Camp in E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Take off and Landing Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Albert Richards közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezett Albert Richards oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Albert Richards kapcsán kérdeznek
Mely Albert Richards műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Building a Hutted Camp in Essex az első helyen, 100 látogatással vagy a megtekintések 12%-ével. 8 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Albert Richards közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán és 600 a műveihez.
Mely Albert Richards művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Egyensúlyozott harmónia címkéjű művek (Színharmónia) a látogatások 50%-át teszik ki, pedig a katalógus 17%-át adják.