Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Xavier Valls na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Xavier Valls na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Untitled (664) je bio/la najgledanije djelo umjetnika Xavier Valls na platformi ArtsDot.com: 300 posjeta, što iznosi 9% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Untitled (534) i Untitled (936). Ukupno je zabilježeno 5.400 posjeta umjetniku Xavier Valls: 2.900 posjeta stranici umjetnika i 2.500 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 75% u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Kol. 2026 s 1.800 posjeta. Korisnici pregledavaju na računala (54%),telefoni (44%) i tableti (2%). Posjetitelji naginju prema Svijetla ravnoteža (Luminancija): 35% posjeta odnosi se na djela koja čine 22% umjetnikovog kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Xavier Valls
Ovo je 10 djela umjetnika Xavier Valls koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
-
1
Untitled (664)
300 posjeta · 8,8%
-
2
Untitled (534)
300 posjeta · 8,8%
-
3
Untitled (936)
300 posjeta · 8,8%
-
4
Untitled (453)
200 posjeta · 5,9%
-
5
Untitled (136)
200 posjeta · 5,9%
-
6
Untitled (238)
200 posjeta · 5,9%
-
7
Untitled (284)
200 posjeta · 5,9%
-
8
Untitled (819)
200 posjeta · 5,9%
-
9
Untitled (522)
100 posjeta · 2,9%
-
10
Untitled (899)
100 posjeta · 2,9%
Koliko ljudi posjećuje stranicu Xavier Valls svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 1.300 |
| Kol. 2026 | 700 | 1.100 |
| Ruj. 2026 | 800 | 0 |
| Lis. 2026 | 1.300 | 100 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Xavier Valls?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Xavier Valls?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 2,0% | 8,8% |
| Blaga luminancija | 2,0% | 11,8% |
| Svijetla ravnoteža | 22,0% | 35,3% |
| Sjajan | 74,0% | 44,1% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 36,0% | 29,4% |
| Suptilne boje | 36,0% | 38,2% |
| Uravnotežena mekoća | 22,0% | 23,5% |
| Jasna prisutnost boja | 6,0% | 8,8% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 71,4% | 74,2% |
| Pastelne boje | 24,5% | 9,7% |
| Zemljani tonovi | 2,0% | 9,7% |
| Tamni tonovi | 2,0% | 6,5% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 14,0% | 14,7% |
| Uravnoteženo | 62,0% | 58,8% |
| Živopisno | 24,0% | 26,5% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 62,0% | 47,1% |
| Nježan | 18,0% | 17,6% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 10,0% | 14,7% |
| Izjava | 10,0% | 20,6% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 12,0% | 17,6% |
| Nježno umiješana paleta | 6,0% | 5,9% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 14,7% |
| Snažna jedinstvenost boja | 54,0% | 58,8% |
| Ujednačena paleta boja | 20,0% | 2,9% |
Koji se radovi umjetnika Xavier Valls najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (534) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (238) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (136) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (359) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (394) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (632) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (151) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (284) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (453) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (927) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
S kojih uređaja posjećuju Xavier Valls?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 2.900 | 53,7% |
| telefoni | 2.400 | 44,4% |
| tableti | 100 | 1,9% |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Xavier Valls?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Francuski | 1.200 | 92,3% |
| Ruski | 100 | 7,7% |
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Xavier Valls i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 18 Lis. | 300 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 100 |
| Sri 21 Lis. | 600 |
| Čet 22 Lis. | 100 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 300 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 100 |
| Sri 28 Lis. | 100 |
| Čet 29 Lis. | 200 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 100 |
| Sri 4 Stu. | 200 |
| Čet 5 Stu. | 100 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 28 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Xavier Valls na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Xavier Valls najpopularniji?
- Untitled (664) je najpopularnije djelo s 300 posjeta (9% svih pregleda umjetnika Xavier Valls). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Xavier Valls na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Xavier Valls je zbio 5.400 posjeta: 2.900 na stranici umjetnika i 2.500 na stranicama pojedinačnih djela.
Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Xavier Valls?
- Većina posjeta dolazi putem računala (54%),telefoni (44%) i tableti (2%): 54% posjeta dolazi s uređaja računala.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Xavier Valls?
- Preferiraju Svijetla ravnoteža (Luminancija): 35% posjeta, nasuprot 22% umjetnikovog kataloga.