Sunil Das Statistika posjeta i najgledanija djela

1939 – 2015

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Sunil Das na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Kratka verzija za Sunil Das

Ljudi otvaraju Horse češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Sunil Das: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 33% svih pregledanih djela. Untitled i Bull Fight dopunjuju postolje. Sunil Das je ukupno privukao 1.000 posjeta, od čega 600 na stranici umjetnika, a 400 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Lis. 2026 s 500 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Nadahnjujuće (Atmosfera) bilježi 67% posjeta, iako čini samo 33% kataloga.

Top 4: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Sunil Das

Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 4 djela umjetnika Sunil Das najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. Horse 1 Horse 200 posjeta · 33,3%
  2. Untitled 2 Untitled 200 posjeta · 33,3%
  3. Bull Fight 3 Bull Fight, 1952 100 posjeta · 16,7%
  4. Untitled 4 Untitled 100 posjeta · 16,7%

Koliko je popularna stranica Sunil Das, mjesec po mjesec?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20261000
Srp. 20260300
Kol. 20260100
Ruj. 202600
Lis. 20265000

Koliku pozornost djela Sunil Das dobivaju ukupno?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako se najpopularnija djela umjetnika Sunil Das uspoređuju tijekom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UjeloStu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026Lis. 2026
Bull Fight000000000000
Horse00000000010000
In Exile000000000000
Untitled00000000100000
Horse000000000000
Untitled00000000200000

Na kojim jezicima se čita Sunil Das?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski500100,0%

Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Sunil Das i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
DanBroj posjeta
Ned 11 Lis.100
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.100
Uto 20 Lis.0
Sri 21 Lis.0
Čet 22 Lis.100
Pet 23 Lis.0
Sub 24 Lis.100
Ned 25 Lis.0
Pon 26 Lis.0
Uto 27 Lis.0
Sri 28 Lis.0
Čet 29 Lis.0
Pet 30 Lis.0
Sub 31 Lis.0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0
Ned 8 Stu. (prognoza)0
Pon 9 Stu. (prognoza)0
Uto 10 Stu. (prognoza)0
Sri 11 Stu. (prognoza)0
Čet 12 Stu. (prognoza)0
Pet 13 Stu. (prognoza)0
Sub 14 Stu. (prognoza)0
Ned 15 Stu. (prognoza)0
Pon 16 Stu. (prognoza)0
Uto 17 Stu. (prognoza)0
Sri 18 Stu. (prognoza)0
Čet 19 Stu. (prognoza)0
Pet 20 Stu. (prognoza)0
Sub 21 Stu. (prognoza)0

Sunil Das: brzi odgovori

Koje je djelo najgledanije kod Sunil Das?

To je Horse: 200 posjeta, što je 33% pregleda umjetnika Sunil Das. Gornja lista obuhvaća sve do 4. broja.

Koliko posjeta ima Sunil Das?

1.000 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 600 na stranici umjetnika, a 400 na pojedinačnim djelima.

Postoji li vrsta djela Sunil Das koju ljudi više preferiraju?

Da, Nadahnjujuće (Atmosfera): 67% posjeta za 33% kataloga.