Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Robert Tatin na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Robert Tatin: brojke u nekoliko redova
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches je zvijezda: 400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 8% svih pregleda za Robert Tatin. Sljedeći su Arcane VI i La Belle Epoque. Zajedno, stranica umjetnika (1.300 posjeta) i djela (3.600 posjeta) čine ukupno 4.900 posjeta. Zainteresiranost raste, uz 200% više posjeta u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (3.200 posjeta). Prema uređaju: računala (65%),telefoni (33%) i tableti (2%). Posjeti favoriziraju Upečatljiv (Kontrast), pri čemu je to 37% posjeta nasuprot 24% kataloga.
Robert Tatin: 10 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Robert Tatin.
-
1
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches
400 posjeta · 7,8%
-
2
Arcane VI
400 posjeta · 7,8%
-
3
La Belle Epoque
400 posjeta · 7,8%
-
4
Les Mystères de la Femme
300 posjeta · 5,9%
-
5
Coup de Tête
300 posjeta · 5,9%
-
6
Sinaï ou Fleur de Lys
300 posjeta · 5,9%
-
7
Lunaison
200 posjeta · 3,9%
-
8
Maryvonne Fille de Lune
200 posjeta · 3,9%
-
9
Le Cirque
200 posjeta · 3,9%
-
10
Men Dü
200 posjeta · 3,9%
Kada ljudi posjećuju stranicu Robert Tatin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 500 | 2.700 |
| Kol. 2026 | 200 | 700 |
| Ruj. 2026 | 200 | 0 |
| Lis. 2026 | 400 | 200 |
Kada se gledaju djela umjetnika Robert Tatin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Robert Tatin stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 16,0% | 5,9% |
| Meka sjena | 64,0% | 72,5% |
| Blaga luminancija | 20,0% | 21,6% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 50,0% | 41,2% |
| Suptilne boje | 30,0% | 35,3% |
| Uravnotežena mekoća | 20,0% | 23,5% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 90,3% | 89,3% |
| Tamni tonovi | 6,5% | 7,1% |
| Neutralne boje | 3,2% | 3,6% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 54,0% | 45,1% |
| Uravnoteženo | 44,0% | 54,9% |
| Živopisno | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 2,0% |
| Nježan | 16,0% | 13,7% |
| Uravnotežen | 22,0% | 11,8% |
| Upečatljiv | 24,0% | 37,2% |
| Izjava | 34,0% | 35,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 44,0% | 43,1% |
| Nježno umiješana paleta | 16,0% | 7,8% |
| Uravnotežena harmonija | 12,0% | 13,7% |
| Snažna jedinstvenost boja | 22,0% | 29,4% |
| Ujednačena paleta boja | 6,0% | 5,9% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Robert Tatin mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Les Mystères de la Femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Le Cirque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maryvonne Fille de Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arcane VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Jean de Luz Porte Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnaval de Rio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Café de Flore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Koji su uređaji publike umjetnika Robert Tatin?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.200 | 65,3% |
| telefoni | 1.600 | 32,7% |
| tableti | 100 | 2,0% |
Govori li publika umjetnika Robert Tatin kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tablica podataka
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Francuski | 300 | 100,0% |
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Robert Tatin i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 100 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 100 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 1.000 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 200 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 200 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 200 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 200 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Robert Tatin
Koje djela Robert Tatin ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches, s 400 posjeta ili 8% pregleda. Iznad njega rangirano je 10 djela.
Kolika je publika Robert Tatin na ArtsDot.com?
- 4.900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.300 posjeta stranici umjetnika i 3.600 posjeta njegovim djelima.
Koji uređaji donose publiku za Robert Tatin?
- Publika dolazi putem računala (65%),telefoni (33%) i tableti (2%); računala donosi 65% posjeta.
Koja djela Robert Tatin najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Upečatljiv (Kontrast) čine 37% posjeta, iako su 24% kataloga.