Remedios Varo Statistika posjeta i najgledanija djela

1908 – 1963

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Remedios Varo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Kratka verzija za Remedios Varo

Ljudi otvaraju The call češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Remedios Varo: 3.500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 8% svih pregledanih djela. Embroidering the Earth's mantle i Cats' Paradise dopunjuju postolje. Remedios Varo je ukupno privukao 56.400 posjeta, od čega 17.700 na stranici umjetnika, a 38.700 na samim djelima. Trend raste: 93% više posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 25.600 posjeta. Web stranica je čitana na Talijanski (20%),Švedski (17%) i Španjolski (13%). Publika je raspoređena u Švedska (25%),Italija (15%) i Meksiko (15%). Posjeti podijeljene prema računala (56%),telefoni (40%) i tableti (4%). Jedan stil se izdvaja: Meka sjena (Luminancija) bilježi 35% posjeta, iako čini samo 20% kataloga.

Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Remedios Varo

Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Remedios Varo najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. The call 1 The call 3.500 posjeta · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3.000 posjeta · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1.800 posjeta · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1.700 posjeta · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1.600 posjeta · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1.300 posjeta · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1.200 posjeta · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1.200 posjeta · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1.100 posjeta · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1.100 posjeta · 2,5%

Koliko je popularna stranica Remedios Varo, mjesec po mjesec?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026200400
Srp. 20266.30019.300
Kol. 20262.6007.700
Ruj. 20268.60011.300

Koliku pozornost djela Remedios Varo dobivaju ukupno?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako se najpopularnija djela umjetnika Remedios Varo uspoređuju tijekom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001.200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001.400

Telefoni, tableti ili računala: kako se gleda Remedios Varo?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UređajBroj posjetaPodijeli
računala31.60056,0%
telefoni22.30039,5%
tableti2.5004,4%

Na kojim jezicima se čita Remedios Varo?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
JezikBroj posjetaPodijeli
Talijanski2.40019,7%
Švedski2.10017,2%
Španjolski1.60013,1%
Engleski1.40011,5%
Portugalski1.40011,5%
Ruski6004,9%
Njemački4003,3%
Češki3002,5%
Mađarski3002,5%
Litvanski3002,5%

Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Remedios Varo i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
DanBroj posjeta
Ned 27 Ruj.1.400
Pon 28 Ruj.700
Uto 29 Ruj.800
Sri 30 Ruj.600
Čet 1 Lis.800
Pet 2 Lis.1.400
Sub 3 Lis.900
Ned 4 Lis.2.700
Pon 5 Lis.2.200
Uto 6 Lis.700
Sri 7 Lis.2.500
Čet 8 Lis.1.300
Pet 9 Lis.1.300
Sub 10 Lis.500
Ned 11 Lis.900
Pon 12 Lis.1.300
Uto 13 Lis.900
Sri 14 Lis.500
Čet 15 Lis.900
Pet 16 Lis.1.400
Sub 17 Lis.2.600
Ned 18 Lis. (prognoza)1.800
Pon 19 Lis. (prognoza)1.500
Uto 20 Lis. (prognoza)800
Sri 21 Lis. (prognoza)1.300
Čet 22 Lis. (prognoza)1.100
Pet 23 Lis. (prognoza)1.500
Sub 24 Lis. (prognoza)1.400
Ned 25 Lis. (prognoza)1.900
Pon 26 Lis. (prognoza)1.600
Uto 27 Lis. (prognoza)900
Sri 28 Lis. (prognoza)1.400
Čet 29 Lis. (prognoza)1.100
Pet 30 Lis. (prognoza)1.600
Sub 31 Lis. (prognoza)1.500
Ned 1 Stu. (prognoza)2.000
Pon 2 Stu. (prognoza)1.700
Uto 3 Stu. (prognoza)1.000
Sri 4 Stu. (prognoza)1.400
Čet 5 Stu. (prognoza)1.200
Pet 6 Stu. (prognoza)1.600
Sub 7 Stu. (prognoza)1.600

Remedios Varo: brzi odgovori

Koje je djelo najgledanije kod Remedios Varo?

To je The call: 3.500 posjeta, što je 8% pregleda umjetnika Remedios Varo. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.

Koliko posjeta ima Remedios Varo?

56.400 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 17.700 na stranici umjetnika, a 38.700 na pojedinačnim djelima.

Gledaju li ljudi Remedios Varo na mobitelu ili na računalu?

Obje: podjela posjeta prema računala (56%),telefoni (40%) i tableti (4%); računala vodi s 56%.

Čitaju li ljudi o Remedios Varo na više jezika?

Da: Talijanski (20%),Švedski (17%) i Španjolski (13%). Talijanski je prvi s 20%.

Postoji li vrsta djela Remedios Varo koju ljudi više preferiraju?

Da, Meka sjena (Luminancija): 35% posjeta za 20% kataloga.