Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Rafael Zabaleta Fuentes na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Landscape with artist's farmhouse in Fique je bio/la najgledanije djelo umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes na platformi ArtsDot.com: 600 posjeta, što iznosi 17% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Garden of Quesada in winter i Night cat. Ukupno je zabilježeno 4.300 posjeta umjetniku Rafael Zabaleta Fuentes: 1.500 posjeta stranici umjetnika i 2.800 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 67% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 2.700 posjeta. Korisnici pregledavaju na računala (74%) i telefoni (26%). Posjetitelji naginju prema Upečatljiv (Kontrast): 44% posjeta odnosi se na djela koja čine 22% umjetnikovog kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes
Ovo je 10 djela umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
-
1
Landscape with artist's farmhouse in Fique, 1940
600 posjeta · 16,7%
-
2
Garden of Quesada in winter, 1944
500 posjeta · 13,9%
-
3
Night cat, 1956
400 posjeta · 11,1%
-
4
Family of puppeteers, 1934
200 posjeta · 5,6%
-
5
Three nude women, 1934
200 posjeta · 5,6%
-
6
Sideboard, 1958
200 posjeta · 5,6%
-
7
Painter and reclining model, 1942
200 posjeta · 5,6%
-
8
The camp gate
200 posjeta · 5,6%
-
9
Quesada Cemetery
200 posjeta · 5,6%
-
10
Two woman and self-portrait bust, 1939
100 posjeta · 2,8%
Koliko ljudi posjećuje stranicu Rafael Zabaleta Fuentes svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 2.400 |
| Kol. 2026 | 200 | 400 |
| Ruj. 2026 | 1.000 | 0 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 2,0% | 5,6% |
| Meka sjena | 18,0% | 25,0% |
| Blaga luminancija | 30,0% | 22,2% |
| Svijetla ravnoteža | 38,0% | 41,7% |
| Sjajan | 12,0% | 5,6% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 4,0% | 5,6% |
| Suptilne boje | 26,0% | 25,0% |
| Uravnotežena mekoća | 44,0% | 55,6% |
| Jasna prisutnost boja | 24,0% | 13,9% |
| Živopisna boja | 2,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 46,2% | 65,2% |
| Zemljani tonovi | 25,6% | 17,4% |
| Tamni tonovi | 17,9% | 13,0% |
| Pastelne boje | 5,1% | 4,3% |
| Monokromatsko | 2,6% | 0,0% |
| Priroda | 2,6% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 4,0% | 11,1% |
| Uravnoteženo | 56,0% | 36,1% |
| Živopisno | 40,0% | 52,8% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 2,8% |
| Nježan | 2,0% | 2,8% |
| Uravnotežen | 2,0% | 2,8% |
| Upečatljiv | 22,0% | 44,4% |
| Izjava | 68,0% | 47,2% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 22,0% | 33,3% |
| Nježno umiješana paleta | 8,0% | 2,8% |
| Uravnotežena harmonija | 16,0% | 27,8% |
| Snažna jedinstvenost boja | 38,0% | 27,8% |
| Ujednačena paleta boja | 16,0% | 8,3% |
Koji se radovi umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harlequin and clown with ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family of puppeteers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of girl sitting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three nude women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two woman and self-portrait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Quesada Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait with model an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
S kojih uređaja posjećuju Rafael Zabaleta Fuentes?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.200 | 74,4% |
| telefoni | 1.100 | 25,6% |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Španjolski | 300 | 75,0% |
| Ruski | 100 | 25,0% |
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Rafael Zabaleta Fuentes i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Rafael Zabaleta Fuentes na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes najpopularniji?
- Landscape with artist's farmhouse in Fique je najpopularnije djelo s 600 posjeta (17% svih pregleda umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Rafael Zabaleta Fuentes na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Rafael Zabaleta Fuentes je zbio 4.300 posjeta: 1.500 na stranici umjetnika i 2.800 na stranicama pojedinačnih djela.
Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Rafael Zabaleta Fuentes?
- Većina posjeta dolazi putem računala (74%) i telefoni (26%): 74% posjeta dolazi s uređaja računala.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Rafael Zabaleta Fuentes?
- Preferiraju Upečatljiv (Kontrast): 44% posjeta, nasuprot 22% umjetnikovog kataloga.