Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Rafael Monleón Y Torres na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Rafael Monleón Y Torres na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, The Spanish Frigate Numancia je bio/la najgledanije djelo umjetnika Rafael Monleón Y Torres na platformi ArtsDot.com: 200 posjeta, što iznosi 40% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi 17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period i The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges. Ukupno je zabilježeno 1.000 posjeta umjetniku Rafael Monleón Y Torres: 600 posjeta stranici umjetnika i 400 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 500% u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Lis. 2026 s 600 posjeta. Posjetitelji naginju prema Uravnotežen (Kontrast): 60% posjeta odnosi se na djela koja čine 38% umjetnikovog kataloga.
4 najgledanijih djela umjetnika Rafael Monleón Y Torres
Ovo je 4 djela umjetnika Rafael Monleón Y Torres koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
-
1
The Spanish Frigate Numancia, 1803
200 posjeta · 40,0%
-
2
17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period, 1886
100 posjeta · 20,0%
-
3
The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges, 1890
100 posjeta · 20,0%
-
4
Banner of the Holy League
100 posjeta · 20,0%
Koliko ljudi posjećuje stranicu Rafael Monleón Y Torres svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 0 | 100 |
| Kol. 2026 | 200 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
| Lis. 2026 | 400 | 200 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Rafael Monleón Y Torres?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Rafael Monleón Y Torres?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Nostalgičan | 33,3% | 50,0% |
| Dramatičan | 33,3% | 25,0% |
| Spokojno | 33,3% | 25,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 12,5% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 25,0% | 40,0% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 62,5% | 60,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 75,0% | 80,0% |
| Suptilne boje | 25,0% | 20,0% |
| Uravnotežena mekoća | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 25,0% | 20,0% |
| Uravnoteženo | 75,0% | 80,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 12,5% | 0,0% |
| Uravnotežen | 37,5% | 60,0% |
| Upečatljiv | 25,0% | 20,0% |
| Izjava | 25,0% | 20,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 50,0% | 40,0% |
| Nježno umiješana paleta | 37,5% | 60,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 12,5% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koji se radovi umjetnika Rafael Monleón Y Torres najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The “Nueva Teresa Cubana” i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17th-Century Galleons Based… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Spanish Frigate Numancia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Attack on the Callao of Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mail Entering the Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Renaissance Navy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banner of the Holy League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Rafael Monleón Y Torres?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Španjolski | 200 | 50,0% |
| Češki | 100 | 25,0% |
| Ruski | 100 | 25,0% |
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Rafael Monleón Y Torres i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 100 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 100 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 28 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Rafael Monleón Y Torres na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Rafael Monleón Y Torres najpopularniji?
- The Spanish Frigate Numancia je najpopularnije djelo s 200 posjeta (40% svih pregleda umjetnika Rafael Monleón Y Torres). Gornja lista prikazuje 4 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Rafael Monleón Y Torres na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Rafael Monleón Y Torres je zbio 1.000 posjeta: 600 na stranici umjetnika i 400 na stranicama pojedinačnih djela.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Rafael Monleón Y Torres?
- Preferiraju Uravnotežen (Kontrast): 60% posjeta, nasuprot 38% umjetnikovog kataloga.