Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Puru (Pu Xinyu) na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Puru (Pu Xinyu)
Ljudi otvaraju PEAR FLOWER AND BIRD češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Puru (Pu Xinyu): 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 4% svih pregledanih djela. AUTUMN COUNTRYSIDE i Kneeling by the River dopunjuju postolje. Puru (Pu Xinyu) je ukupno privukao 4.800 posjeta, od čega 1.200 na stranici umjetnika, a 3.600 na samim djelima. Trend raste: 100% više posjeta u Lis. 2026 nego u Ruj. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 3.800 posjeta. Posjeti podijeljene prema računala (81%),telefoni (17%) i tableti (2%). Jedan stil se izdvaja: Ujednačena paleta boja (Harmonija boja) bilježi 87% posjeta, iako čini samo 74% kataloga.
Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Puru (Pu Xinyu)
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Puru (Pu Xinyu) najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 posjeta · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 posjeta · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 posjeta · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 posjeta · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 posjeta · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 posjeta · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 posjeta · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 posjeta · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 posjeta · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 posjeta · 2,1%
Koliko je popularna stranica Puru (Pu Xinyu), mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 100 |
| Srp. 2026 | 600 | 3.200 |
| Kol. 2026 | 200 | 100 |
| Ruj. 2026 | 100 | 100 |
| Lis. 2026 | 300 | 100 |
Koliku pozornost djela Puru (Pu Xinyu) dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Puru (Pu Xinyu)?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 0,0% | 4,3% |
| Svijetla ravnoteža | 14,0% | 19,1% |
| Sjajan | 86,0% | 76,6% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 68,0% | 66,0% |
| Suptilne boje | 22,0% | 23,4% |
| Uravnotežena mekoća | 8,0% | 8,5% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 2,1% |
| Živopisna boja | 2,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 54,0% | 57,5% |
| Pastelne boje | 36,0% | 34,0% |
| Monokromatsko | 8,0% | 6,4% |
| Zemljani tonovi | 0,0% | 2,1% |
| Zalazak sunca | 2,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 28,0% | 23,4% |
| Uravnoteženo | 58,0% | 63,8% |
| Živopisno | 14,0% | 12,8% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 50,0% | 48,9% |
| Nježan | 28,0% | 29,8% |
| Uravnotežen | 6,0% | 8,5% |
| Upečatljiv | 8,0% | 8,5% |
| Izjava | 8,0% | 4,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 4,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 22,0% | 12,8% |
| Ujednačena paleta boja | 74,0% | 87,2% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Puru (Pu Xinyu) uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ili računala: kako se gleda Puru (Pu Xinyu)?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.900 | 81,2% |
| telefoni | 800 | 16,7% |
| tableti | 100 | 2,1% |
Na kojim jezicima se čita Puru (Pu Xinyu)?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 100 | 33,3% |
| Francuski | 100 | 33,3% |
| Turski | 100 | 33,3% |
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Puru (Pu Xinyu) i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 12 Lis. | 100 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 100 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 100 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
Puru (Pu Xinyu): brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Puru (Pu Xinyu)?
- To je PEAR FLOWER AND BIRD: 200 posjeta, što je 4% pregleda umjetnika Puru (Pu Xinyu). Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.
Koliko posjeta ima Puru (Pu Xinyu)?
- 4.800 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 1.200 na stranici umjetnika, a 3.600 na pojedinačnim djelima.
Gledaju li ljudi Puru (Pu Xinyu) na mobitelu ili na računalu?
- Obje: podjela posjeta prema računala (81%),telefoni (17%) i tableti (2%); računala vodi s 81%.
Postoji li vrsta djela Puru (Pu Xinyu) koju ljudi više preferiraju?
- Da, Ujednačena paleta boja (Harmonija boja): 87% posjeta za 74% kataloga.