Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Pieter Casteels III na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Pieter Casteels III na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Peacock And Rabbits In A Landscape je bio/la najgledanije djelo umjetnika Pieter Casteels III na platformi ArtsDot.com: 300 posjeta, što iznosi 50% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Still Life Of Flowers i Still Life Of A Basket Of Flowers And Fruit. Ukupno je zabilježeno 700 posjeta umjetniku Pieter Casteels III: 100 posjeta stranici umjetnika i 600 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 200% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 300 posjeta. Posjetitelji naginju prema Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 67% posjeta odnosi se na djela koja čine 14% umjetnikovog kataloga.
4 najgledanijih djela umjetnika Pieter Casteels III
Ovo je 4 djela umjetnika Pieter Casteels III koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
Koliko ljudi posjećuje stranicu Pieter Casteels III svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 200 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 300 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Pieter Casteels III?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Pieter Casteels III?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 60,0% | 33,3% |
| Meka sjena | 25,7% | 66,7% |
| Blaga luminancija | 5,7% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 8,6% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 48,6% | 16,7% |
| Suptilne boje | 31,4% | 83,3% |
| Uravnotežena mekoća | 20,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 77,1% | 100,0% |
| Uravnoteženo | 20,0% | 0,0% |
| Živopisno | 2,9% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 20,0% | 0,0% |
| Nježan | 25,7% | 16,7% |
| Uravnotežen | 5,7% | 16,7% |
| Upečatljiv | 20,0% | 0,0% |
| Izjava | 28,6% | 66,7% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 17,1% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 11,4% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 14,3% | 66,7% |
| Snažna jedinstvenost boja | 42,9% | 33,3% |
| Ujednačena paleta boja | 14,3% | 0,0% |
Koji se radovi umjetnika Pieter Casteels III najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flowers in a Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Bouquet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of a Silver Urn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birds in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Still Life with a Fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A peacock, chickens, pigeon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses, tulips, hollyhocks,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A family of chickens fendin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peacock and Domestic Poultr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Pieter Casteels III?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Pieter Casteels III i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 26 Ruj. | 200 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Pieter Casteels III na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Pieter Casteels III najpopularniji?
- Peacock And Rabbits In A Landscape je najpopularnije djelo s 300 posjeta (50% svih pregleda umjetnika Pieter Casteels III). Gornja lista prikazuje 4 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Pieter Casteels III na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Pieter Casteels III je zbio 700 posjeta: 100 na stranici umjetnika i 600 na stranicama pojedinačnih djela.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Pieter Casteels III?
- Preferiraju Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 67% posjeta, nasuprot 14% umjetnikovog kataloga.