Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Pierre Narcisse Guérin na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Pierre Narcisse Guérin: brojke u nekoliko redova
Aurora and Cephalus je zvijezda: 800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 40% svih pregleda za Pierre Narcisse Guérin. Sljedeći su Dido i Enej i The artist's daughter. Zajedno, stranica umjetnika (100 posjeta) i djela (1.900 posjeta) čine ukupno 2.000 posjeta. Zainteresiranost raste, uz 200% više posjeta u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (1.200 posjeta). Posjeti favoriziraju Disfonetna paleta boja (Harmonija boja), pri čemu je to 45% posjeta nasuprot 11% kataloga.
Pierre Narcisse Guérin: 9 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Pierre Narcisse Guérin.
-
1
Aurora and Cephalus, 1810
800 posjeta · 40,0%
-
2
Dido i Enej, 1815
300 posjeta · 15,0%
-
3
The artist's daughter
300 posjeta · 15,0%
-
4
Study of a Nude Man, 1810
100 posjeta · 5,0%
-
5
Clytemnestra and Agamemnon, 1822
100 posjeta · 5,0%
-
6
Henri de la Rochejaquelin, 1817
100 posjeta · 5,0%
-
7
Hermione and Oreste
100 posjeta · 5,0%
-
8
Aeneas tells Dido the misfortunes of the Trojan city
100 posjeta · 5,0%
-
9
Morpheus and Iris - Pierre-Narcisse Guérin, 2026
100 posjeta · 5,0%
Kada ljudi posjećuju stranicu Pierre Narcisse Guérin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 0 | 1.200 |
| Kol. 2026 | 0 | 200 |
| Ruj. 2026 | 100 | 500 |
Kada se gledaju djela umjetnika Pierre Narcisse Guérin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Pierre Narcisse Guérin stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Melanholičan | 71,4% | 80,0% |
| Dramatičan | 14,3% | 20,0% |
| Misteriozan | 14,3% | 0,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 27,8% | 20,0% |
| Meka sjena | 44,4% | 60,0% |
| Blaga luminancija | 27,8% | 20,0% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 27,8% | 55,0% |
| Suptilne boje | 22,2% | 5,0% |
| Uravnotežena mekoća | 38,9% | 30,0% |
| Jasna prisutnost boja | 11,1% | 10,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 70,6% | 73,7% |
| Tamni tonovi | 23,5% | 26,3% |
| Neutralne boje | 5,9% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 27,8% | 55,0% |
| Uravnoteženo | 61,1% | 40,0% |
| Živopisno | 11,1% | 5,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 16,7% | 10,0% |
| Uravnotežen | 11,1% | 5,0% |
| Upečatljiv | 22,2% | 55,0% |
| Izjava | 50,0% | 30,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 11,1% | 45,0% |
| Nježno umiješana paleta | 27,8% | 5,0% |
| Uravnotežena harmonija | 5,6% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 50,0% | 35,0% |
| Ujednačena paleta boja | 5,6% | 15,0% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Pierre Narcisse Guérin mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurora and Cephalus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Dido i Enej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| The Return of Marcus Sextus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Napoleon Pardoning the Rebe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sappho on the Leucadian Cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris - Pierre-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henri de la Rochejaquelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clytemnestra and Agamemnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Govori li publika umjetnika Pierre Narcisse Guérin kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Pierre Narcisse Guérin i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 100 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 100 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 200 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 200 |
| Uto 6 Lis. | 200 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 100 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 100 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 100 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 100 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 100 |
Što ljudi pitaju o Pierre Narcisse Guérin
Koje djela Pierre Narcisse Guérin ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Aurora and Cephalus, s 800 posjeta ili 40% pregleda. Iznad njega rangirano je 9 djela.
Kolika je publika Pierre Narcisse Guérin na ArtsDot.com?
- 2.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 100 posjeta stranici umjetnika i 1.900 posjeta njegovim djelima.
Koja djela Pierre Narcisse Guérin najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Disfonetna paleta boja (Harmonija boja) čine 45% posjeta, iako su 11% kataloga.