Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Peter Von Hess na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Peter Von Hess
Ljudi otvaraju Am Chiemsee češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Peter Von Hess: 300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 27% svih pregledanih djela. Der Räuber Barbone Verteidigt Sich Gegen Soldaten i The German Painter Peter Von Hess dopunjuju postolje. Peter Von Hess je ukupno privukao 1.400 posjeta, od čega 300 na stranici umjetnika, a 1.100 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 900 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Neutralne boje (Paleta boja) bilježi 71% posjeta, iako čini samo 38% kataloga.
Top 8: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Peter Von Hess
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 8 djela umjetnika Peter Von Hess najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Am Chiemsee
300 posjeta · 27,3%
-
2
Der Räuber Barbone Verteidigt Sich Gegen Soldaten
200 posjeta · 18,2%
-
3
The German Painter Peter Von Hess
100 posjeta · 9,1%
-
4
Sankt Leonhardsfest In Fischhausen Am Schliersee
100 posjeta · 9,1%
-
5
Palicar Troops
100 posjeta · 9,1%
-
6
Athanasios Kanakaris
100 posjeta · 9,1%
-
7
Painting Of Laskarina Bouboulina
100 posjeta · 9,1%
-
8
The Battle Of Berga
100 posjeta · 9,1%
Koliko je popularna stranica Peter Von Hess, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 600 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 500 |
Koliku pozornost djela Peter Von Hess dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Peter Von Hess?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 8,3% | 9,1% |
| Meka sjena | 22,2% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 50,0% | 54,5% |
| Svijetla ravnoteža | 16,7% | 36,4% |
| Sjajan | 2,8% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 41,7% | 36,4% |
| Suptilne boje | 38,9% | 18,2% |
| Uravnotežena mekoća | 19,4% | 45,5% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 53,8% | 28,6% |
| Neutralne boje | 38,5% | 71,4% |
| Tamni tonovi | 7,7% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 38,9% | 36,4% |
| Uravnoteženo | 58,3% | 63,6% |
| Živopisno | 2,8% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 22,2% | 27,3% |
| Uravnotežen | 5,6% | 0,0% |
| Upečatljiv | 19,4% | 18,2% |
| Izjava | 52,8% | 54,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 22,2% | 9,1% |
| Nježno umiješana paleta | 13,9% | 9,1% |
| Uravnotežena harmonija | 8,3% | 9,1% |
| Snažna jedinstvenost boja | 27,8% | 27,3% |
| Ujednačena paleta boja | 27,8% | 45,5% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Peter Von Hess uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morning in Partenkirchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Front of an Inn in Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasant Family in Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel near Marino in the A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wallachian Horse Capture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Horse Catche… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farewell to the Osteria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian inn - people callin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Countryfolk on the Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldiers + fortune-teller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Peter Von Hess?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 100 | 100,0% |
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Peter Von Hess i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 100 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 100 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 100 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 100 |
| Sub 7 Stu. | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 28 Stu. (prognoza) | 0 |
Peter Von Hess: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Peter Von Hess?
- To je Am Chiemsee: 300 posjeta, što je 27% pregleda umjetnika Peter Von Hess. Gornja lista obuhvaća sve do 8. broja.
Koliko posjeta ima Peter Von Hess?
- 1.400 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 300 na stranici umjetnika, a 1.100 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela Peter Von Hess koju ljudi više preferiraju?
- Da, Neutralne boje (Paleta boja): 71% posjeta za 38% kataloga.