Peter Golfinopoulos Statistika posjeta i najgledanija djela

1928

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Peter Golfinopoulos na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Kratka verzija za Peter Golfinopoulos

Ljudi otvaraju Painting No. 4 češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Peter Golfinopoulos: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 67% svih pregledanih djela. Painting No. 2 dopunjuju postolje. Peter Golfinopoulos je ukupno privukao 300 posjeta, od čega 200 na stranici umjetnika, a 100 na samim djelima. Trend blago opada: 100% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Kol. 2026 s 200 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Izjava (Kontrast) bilježi 67% posjeta, iako čini samo 17% kataloga.

Top 2: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Peter Golfinopoulos

Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 2 djela umjetnika Peter Golfinopoulos najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. Painting No. 4 1 Painting No. 4, 1975 200 posjeta · 66,7%
  2. Painting No. 2 2 Painting No. 2, 1976 100 posjeta · 33,3%

Koliko je popularna stranica Peter Golfinopoulos, mjesec po mjesec?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20261000
Kol. 2026100100
Ruj. 202600

Koliku pozornost djela Peter Golfinopoulos dobivaju ukupno?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako se najpopularnija djela umjetnika Peter Golfinopoulos uspoređuju tijekom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Painting No. 400000000001000
Untitled000000000000
Painting 14000000000000
Painting 2000000000000
Painting No. 2000000000000
Number 4000000000000

Na kojim jezicima se čita Peter Golfinopoulos?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Peter Golfinopoulos i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
DanBroj posjeta
Pon 21 Ruj.0
Uto 22 Ruj.0
Sri 23 Ruj.0
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis. (prognoza)0
Uto 13 Lis. (prognoza)0
Sri 14 Lis. (prognoza)0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0

Peter Golfinopoulos: brzi odgovori

Koje je djelo najgledanije kod Peter Golfinopoulos?

To je Painting No. 4: 200 posjeta, što je 67% pregleda umjetnika Peter Golfinopoulos. Gornja lista obuhvaća sve do 2. broja.

Koliko posjeta ima Peter Golfinopoulos?

300 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 200 na stranici umjetnika, a 100 na pojedinačnim djelima.

Postoji li vrsta djela Peter Golfinopoulos koju ljudi više preferiraju?

Da, Izjava (Kontrast): 67% posjeta za 17% kataloga.