Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Pavlo Makov na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Pavlo Makov: brojke u nekoliko redova
Itinerario 13 je zvijezda: 300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 12% svih pregleda za Pavlo Makov. Sljedeći su Tablecloth with Sunflower i S.M. Garden. Zajedno, stranica umjetnika (300 posjeta) i djela (2.300 posjeta) čine ukupno 2.600 posjeta. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (2.400 posjeta). Posjeti favoriziraju Neutralne boje (Paleta boja), pri čemu je to 88% posjeta nasuprot 76% kataloga.
Pavlo Makov: 10 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Pavlo Makov.
-
1
Itinerario 13, 2020
300 posjeta · 11,5%
-
2
Tablecloth with Sunflower, 2007
200 posjeta · 7,7%
-
3
S.M. Garden, 2019
200 posjeta · 7,7%
-
4
Neighbourhood -5, 2018
100 posjeta · 3,8%
-
5
Delta, 2020
100 posjeta · 3,8%
-
6
Neighbourhood -4, 2018
100 posjeta · 3,8%
-
7
A page from Abracadabra 2, 2020
100 posjeta · 3,8%
-
8
A page from Abracadabra 1, 2020
100 posjeta · 3,8%
-
9
Ei (a page from Abracadabra), 2020
100 posjeta · 3,8%
-
10
Ukrainian Alphabet, 2011
100 posjeta · 3,8%
Kada ljudi posjećuju stranicu Pavlo Makov?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 200 | 2.200 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 100 | 0 |
Kada se gledaju djela umjetnika Pavlo Makov?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Pavlo Makov stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 2,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 10,0% | 3,9% |
| Blaga luminancija | 22,0% | 26,9% |
| Svijetla ravnoteža | 34,0% | 38,5% |
| Sjajan | 32,0% | 30,8% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 90,0% | 96,2% |
| Suptilne boje | 2,0% | 3,9% |
| Uravnotežena mekoća | 2,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 4,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 2,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 76,1% | 87,5% |
| Zemljani tonovi | 13,0% | 12,5% |
| Tamni tonovi | 6,5% | 0,0% |
| Monokromatsko | 2,2% | 0,0% |
| Pastelne boje | 2,2% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 90,0% | 96,2% |
| Uravnoteženo | 4,0% | 3,9% |
| Živopisno | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 0,0% |
| Nježan | 8,0% | 15,4% |
| Uravnotežen | 6,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 20,0% | 15,4% |
| Izjava | 60,0% | 69,2% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 12,0% | 7,7% |
| Nježno umiješana paleta | 16,0% | 15,4% |
| Uravnotežena harmonija | 4,0% | 7,7% |
| Snažna jedinstvenost boja | 28,0% | 30,8% |
| Ujednačena paleta boja | 40,0% | 38,5% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Pavlo Makov mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neighbourhood -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Milky Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon and well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Г | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Donrosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anticipation (colour insert… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "T" variant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Alphabet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A page from Abracadabra 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Neighbourhood -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Govori li publika umjetnika Pavlo Makov kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tablica podataka
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Finski | 100 | 100,0% |
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Pavlo Makov i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 100 |
| Sri 30 Ruj. | 100 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 100 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 100 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Pavlo Makov
Koje djela Pavlo Makov ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Itinerario 13, s 300 posjeta ili 12% pregleda. Iznad njega rangirano je 10 djela.
Kolika je publika Pavlo Makov na ArtsDot.com?
- 2.600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 300 posjeta stranici umjetnika i 2.300 posjeta njegovim djelima.
Koja djela Pavlo Makov najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Neutralne boje (Paleta boja) čine 88% posjeta, iako su 76% kataloga.