Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Paul Maze na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Paul Maze na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Henley Royal Regatta je bio/la najgledanije djelo umjetnika Paul Maze na platformi ArtsDot.com: 300 posjeta, što iznosi 33% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi William Chippindale (b.1801) i Regatta Scene. Ukupno je zabilježeno 700 posjeta umjetniku Paul Maze: 300 posjeta stranici umjetnika i 400 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 700 posjeta. Posjetitelji naginju prema Tamno (Luminancija): 22% posjeta odnosi se na djela koja čine 8% umjetnikovog kataloga.
5 najgledanijih djela umjetnika Paul Maze
Ovo je 5 djela umjetnika Paul Maze koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
Koliko ljudi posjećuje stranicu Paul Maze svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 400 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Paul Maze?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Paul Maze?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 7,7% | 22,2% |
| Meka sjena | 7,7% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 46,2% | 44,4% |
| Svijetla ravnoteža | 38,5% | 33,3% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 69,2% | 66,7% |
| Suptilne boje | 23,1% | 22,2% |
| Uravnotežena mekoća | 7,7% | 11,1% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 61,5% | 66,7% |
| Uravnoteženo | 38,5% | 33,3% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 23,1% | 22,2% |
| Nježan | 38,5% | 33,3% |
| Uravnotežen | 7,7% | 11,1% |
| Upečatljiv | 7,7% | 0,0% |
| Izjava | 23,1% | 33,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 46,2% | 55,6% |
| Nježno umiješana paleta | 30,8% | 33,3% |
| Uravnotežena harmonija | 7,7% | 11,1% |
| Snažna jedinstvenost boja | 15,4% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koji se radovi umjetnika Paul Maze najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Whitehall in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulogne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Regatta Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Villefranche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yachts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Regatta at Meulan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bank Picquet on Its Way… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trooping the Colour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henley Royal Regatta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Harbour, Ostende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Paul Maze?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Paul Maze i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 200 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 28 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Paul Maze na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Paul Maze najpopularniji?
- Henley Royal Regatta je najpopularnije djelo s 300 posjeta (33% svih pregleda umjetnika Paul Maze). Gornja lista prikazuje 5 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Paul Maze na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Paul Maze je zbio 700 posjeta: 300 na stranici umjetnika i 400 na stranicama pojedinačnih djela.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Paul Maze?
- Preferiraju Tamno (Luminancija): 22% posjeta, nasuprot 8% umjetnikovog kataloga.