Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Paul Baum na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Paul Baum
Ljudi otvaraju After The Rain češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Paul Baum: 400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 29% svih pregledanih djela. Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach i Sint Anna Ter Muiden dopunjuju postolje. Paul Baum je ukupno privukao 1.500 posjeta, od čega 300 na stranici umjetnika, a 1.200 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 1.200 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Nježan (Kontrast) bilježi 50% posjeta, iako čini samo 30% kataloga.
Top 8: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Paul Baum
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 8 djela umjetnika Paul Baum najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
After The Rain
400 posjeta · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 posjeta · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 posjeta · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 posjeta · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 posjeta · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 posjeta · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 posjeta · 7,1%
-
8
Constantinople
100 posjeta · 7,1%
Koliko je popularna stranica Paul Baum, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 900 |
| Kol. 2026 | 0 | 200 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 100 |
Koliku pozornost djela Paul Baum dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Paul Baum?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 3,7% | 7,1% |
| Meka sjena | 18,5% | 28,6% |
| Blaga luminancija | 40,7% | 50,0% |
| Svijetla ravnoteža | 29,6% | 14,3% |
| Sjajan | 7,4% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 29,6% | 35,7% |
| Suptilne boje | 22,2% | 14,3% |
| Uravnotežena mekoća | 40,7% | 50,0% |
| Jasna prisutnost boja | 7,4% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 62,5% | 61,5% |
| Zemljani tonovi | 25,0% | 30,8% |
| Tamni tonovi | 8,3% | 0,0% |
| Monokromatsko | 4,2% | 7,7% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 29,6% | 35,7% |
| Uravnoteženo | 66,7% | 64,3% |
| Živopisno | 3,7% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 22,2% | 14,3% |
| Nježan | 29,6% | 50,0% |
| Uravnotežen | 11,1% | 0,0% |
| Upečatljiv | 7,4% | 0,0% |
| Izjava | 29,6% | 35,7% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 25,9% | 35,7% |
| Nježno umiješana paleta | 11,1% | 14,3% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 25,9% | 7,1% |
| Ujednačena paleta boja | 37,0% | 42,9% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Paul Baum uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Paul Baum?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Paul Baum i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 100 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
Paul Baum: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Paul Baum?
- To je After The Rain: 400 posjeta, što je 29% pregleda umjetnika Paul Baum. Gornja lista obuhvaća sve do 8. broja.
Koliko posjeta ima Paul Baum?
- 1.500 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 300 na stranici umjetnika, a 1.200 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela Paul Baum koju ljudi više preferiraju?
- Da, Nježan (Kontrast): 50% posjeta za 30% kataloga.