Nicolas de Staël Popularnost i statistika posjetitelja

1914 – 1955

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Nicolas de Staël na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Nicolas de Staël na prvi pogled

U posljednjih dvanaest mjeseci, Honfleur je bio/la najgledanije djelo umjetnika Nicolas de Staël na platformi ArtsDot.com: 700 posjeta, što iznosi 39% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Composition i Landschaft. Ukupno je zabilježeno 2.300 posjeta umjetniku Nicolas de Staël: 600 posjeta stranici umjetnika i 1.700 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja je malo opala: broj posjeta smanjio se za 67%, s Kol. 2026 na Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 1.000 posjeta. Posjetitelji naginju prema Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 89% posjeta odnosi se na djela koja čine 50% umjetnikovog kataloga.

4 najgledanijih djela umjetnika Nicolas de Staël

Ovo je 4 djela umjetnika Nicolas de Staël koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.

  1. Honfleur 1 Honfleur 700 posjeta · 38,9%
  2. Composition 2 Composition 600 posjeta · 33,3%
  3. Landschaft 3 Landschaft 300 posjeta · 16,7%
  4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 posjeta · 11,1%

Koliko ljudi posjećuje stranicu Nicolas de Staël svakog mjeseca?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20261000
Srp. 2026400600
Kol. 20260900
Ruj. 2026100200

Koliko često se gledaju djela umjetnika Nicolas de Staël?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji se radovi umjetnika Nicolas de Staël najviše gledaju, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Landschaft00000000030000
Composition00000000005000
Composition en Bleu00000000002000
Composition000000000000
Honfleur000000000300200200
Ballet000000000000

Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Nicolas de Staël?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Francuski10050,0%
Talijanski10050,0%

Koliko posjeta dnevno ostvaruje Nicolas de Staël i što slijedi?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Čet 24 Ruj.100
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.100
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.100
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.100
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0

Pitanja o Nicolas de Staël na ArtsDot.com

Koji su radovi umjetnika Nicolas de Staël najpopularniji?

Honfleur je najpopularnije djelo s 700 posjeta (39% svih pregleda umjetnika Nicolas de Staël). Gornja lista prikazuje 4 najgledanijih djela.

Koliko ljudi gleda Nicolas de Staël na ArtsDot.com?

U posljednjih dvanaest mjeseci Nicolas de Staël je zbio 2.300 posjeta: 600 na stranici umjetnika i 1.700 na stranicama pojedinačnih djela.

Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Nicolas de Staël?

Preferiraju Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 89% posjeta, nasuprot 50% umjetnikovog kataloga.