Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Maxime Maufra na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Maxime Maufra na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Sunset on the Loire je bio/la najgledanije djelo umjetnika Maxime Maufra na platformi ArtsDot.com: 400 posjeta, što iznosi 5% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi View of the Port of Auray i Bridge over the Loire. Ukupno je zabilježeno 8.000 posjeta umjetniku Maxime Maufra: 900 posjeta stranici umjetnika i 7.100 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja je malo opala: broj posjeta smanjio se za 25%, s Kol. 2026 na Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 6.100 posjeta. Korisnici pregledavaju na računala (88%),telefoni (11%) i tableti (1%). Posjetitelji naginju prema Zemljani tonovi (Paleta boja): 42% posjeta odnosi se na djela koja čine 28% umjetnikovog kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Maxime Maufra
Ovo je 10 djela umjetnika Maxime Maufra koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
-
1
Sunset on the Loire, 1907
400 posjeta · 5,3%
-
2
View of the Port of Auray, 1909
300 posjeta · 3,9%
-
3
Bridge over the Loire, 1892
200 posjeta · 2,6%
-
4
Brittany, 1892
200 posjeta · 2,6%
-
5
The Golden Sea - Quiberon, 1900
200 posjeta · 2,6%
-
6
The Ponce Paper Factory on the Edge of the Sathe Woods, 1918
200 posjeta · 2,6%
-
7
The Three Cliffs, 1894
200 posjeta · 2,6%
-
8
The Barges Lighthouse, 1904
200 posjeta · 2,6%
-
9
By the Sea, 1904
200 posjeta · 2,6%
-
10
La tempête à Quiberon (Morbihan) (titre attribué)
200 posjeta · 2,6%
Koliko ljudi posjećuje stranicu Maxime Maufra svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 500 |
| Srp. 2026 | 600 | 5.500 |
| Kol. 2026 | 100 | 700 |
| Ruj. 2026 | 200 | 400 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Maxime Maufra?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Maxime Maufra?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 2,0% | 1,3% |
| Meka sjena | 20,0% | 30,3% |
| Blaga luminancija | 50,0% | 46,1% |
| Svijetla ravnoteža | 26,0% | 19,7% |
| Sjajan | 2,0% | 2,6% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 36,0% | 25,0% |
| Suptilne boje | 44,0% | 55,3% |
| Uravnotežena mekoća | 14,0% | 15,8% |
| Jasna prisutnost boja | 6,0% | 4,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 59,4% | 51,9% |
| Zemljani tonovi | 28,1% | 42,3% |
| Tamni tonovi | 9,4% | 3,9% |
| Monokromatsko | 3,1% | 0,0% |
| Priroda | 0,0% | 1,9% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 26,0% | 21,1% |
| Uravnoteženo | 68,0% | 72,4% |
| Živopisno | 6,0% | 6,6% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 18,0% | 11,8% |
| Nježan | 30,0% | 22,4% |
| Uravnotežen | 8,0% | 10,5% |
| Upečatljiv | 24,0% | 32,9% |
| Izjava | 20,0% | 22,4% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 34,0% | 35,5% |
| Nježno umiješana paleta | 14,0% | 18,4% |
| Uravnotežena harmonija | 12,0% | 13,2% |
| Snažna jedinstvenost boja | 32,0% | 26,3% |
| Ujednačena paleta boja | 8,0% | 6,6% |
Koji se radovi umjetnika Maxime Maufra najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Port of Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Red Rocks at Belle Ile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vue du Port de Pont-Aven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape by the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
S kojih uređaja posjećuju Maxime Maufra?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 7.000 | 87,5% |
| telefoni | 900 | 11,2% |
| tableti | 100 | 1,2% |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Maxime Maufra?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Grčki | 200 | 66,7% |
| Portugalski | 100 | 33,3% |
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Maxime Maufra i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 21 Ruj. | 0 |
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 200 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 100 |
| Pon 5 Lis. | 100 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 100 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 100 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 200 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 200 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 200 |
Pitanja o Maxime Maufra na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Maxime Maufra najpopularniji?
- Sunset on the Loire je najpopularnije djelo s 400 posjeta (5% svih pregleda umjetnika Maxime Maufra). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Maxime Maufra na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Maxime Maufra je zbio 8.000 posjeta: 900 na stranici umjetnika i 7.100 na stranicama pojedinačnih djela.
Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Maxime Maufra?
- Većina posjeta dolazi putem računala (88%),telefoni (11%) i tableti (1%): 88% posjeta dolazi s uređaja računala.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Maxime Maufra?
- Preferiraju Zemljani tonovi (Paleta boja): 42% posjeta, nasuprot 28% umjetnikovog kataloga.