Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Maurice Cullen na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Maurice Cullen: brojke u nekoliko redova
Log Cutters, Winter, Quebec je zvijezda: 400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 33% svih pregleda za Maurice Cullen. Sljedeći su Ice Harvest i Misty Morning, Fishing Boats at Harbour. Zajedno, stranica umjetnika (500 posjeta) i djela (1.000 posjeta) čine ukupno 1.500 posjeta. Zainteresiranost raste, uz 33% više posjeta u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (700 posjeta). Posjeti favoriziraju Monokromatski (Intenzitet boje), pri čemu je to 83% posjeta nasuprot 38% kataloga.
Maurice Cullen: 6 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Maurice Cullen.
-
1
Log Cutters, Winter, Quebec, 1905
400 posjeta · 33,3%
-
2
Ice Harvest, 1914
300 posjeta · 25,0%
-
3
Misty Morning, Fishing Boats at Harbour, 1910
200 posjeta · 16,7%
-
4
Ice Cutters, Longueil, 1923
100 posjeta · 8,3%
-
5
Fishing Stages, Newfoundland, 1911
100 posjeta · 8,3%
-
6
Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, 1912
100 posjeta · 8,3%
Kada ljudi posjećuju stranicu Maurice Cullen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 300 |
| Kol. 2026 | 0 | 300 |
| Ruj. 2026 | 0 | 400 |
Kada se gledaju djela umjetnika Maurice Cullen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Maurice Cullen stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 23,1% | 33,3% |
| Svijetla ravnoteža | 53,8% | 16,7% |
| Sjajan | 23,1% | 50,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 53,8% | 83,3% |
| Suptilne boje | 38,5% | 16,7% |
| Uravnotežena mekoća | 7,7% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 38,5% | 83,3% |
| Uravnoteženo | 61,5% | 16,7% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 7,7% | 0,0% |
| Uravnotežen | 7,7% | 25,0% |
| Upečatljiv | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 84,6% | 75,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 46,2% | 66,7% |
| Nježno umiješana paleta | 7,7% | 16,7% |
| Uravnotežena harmonija | 15,4% | 8,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 30,8% | 8,3% |
| Ujednačena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Maurice Cullen mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March on the Cache River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mill Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Log Cutters, Winter, Quebec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Logging in Winter, Beaupré | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Misty Afternoon, St. John's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Stages, Newfoundland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ice Breaking, L'Assomption | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ice Cutting on the St.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ice Cutters, Longueil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ice Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Govori li publika umjetnika Maurice Cullen kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Maurice Cullen i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 21 Ruj. | 300 |
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 100 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Maurice Cullen
Koje djela Maurice Cullen ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Log Cutters, Winter, Quebec, s 400 posjeta ili 33% pregleda. Iznad njega rangirano je 6 djela.
Kolika je publika Maurice Cullen na ArtsDot.com?
- 1.500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 posjeta stranici umjetnika i 1.000 posjeta njegovim djelima.
Koja djela Maurice Cullen najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Monokromatski (Intenzitet boje) čine 83% posjeta, iako su 38% kataloga.