Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Marie Laurencin na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Marie Laurencin: brojke u nekoliko redova
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) je zvijezda: 1.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 12% svih pregleda za Marie Laurencin. Sljedeći su L'éventail (1911) i La Barque (1920). Zajedno, stranica umjetnika (3.200 posjeta) i djela (7.300 posjeta) čine ukupno 10.500 posjeta. Zainteresiranost je opala za 7% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (5.200 posjeta). Prema uređaju: računala (58%),telefoni (36%) i tableti (6%). Posjeti favoriziraju Blaga luminancija (Luminancija), pri čemu je to 40% posjeta nasuprot 30% kataloga.
Marie Laurencin: 10 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Marie Laurencin.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1.000 posjeta · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 posjeta · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 posjeta · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 posjeta · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 posjeta · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 posjeta · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 posjeta · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 posjeta · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 posjeta · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 posjeta · 3,5%
Kada ljudi posjećuju stranicu Marie Laurencin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 100 |
| Srp. 2026 | 900 | 4.300 |
| Kol. 2026 | 1.300 | 1.400 |
| Ruj. 2026 | 1.000 | 1.500 |
Kada se gledaju djela umjetnika Marie Laurencin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Marie Laurencin stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 2,0% | 1,2% |
| Meka sjena | 22,0% | 15,3% |
| Blaga luminancija | 30,0% | 40,0% |
| Svijetla ravnoteža | 38,0% | 43,5% |
| Sjajan | 8,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 74,0% | 67,1% |
| Suptilne boje | 22,0% | 27,1% |
| Uravnotežena mekoća | 4,0% | 5,9% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 58,0% | 60,0% |
| Uravnoteženo | 38,0% | 34,1% |
| Živopisno | 4,0% | 5,9% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 18,0% | 11,8% |
| Nježan | 22,0% | 24,7% |
| Uravnotežen | 14,0% | 16,5% |
| Upečatljiv | 22,0% | 24,7% |
| Izjava | 24,0% | 22,4% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 48,0% | 43,5% |
| Nježno umiješana paleta | 20,0% | 20,0% |
| Uravnotežena harmonija | 2,0% | 9,4% |
| Snažna jedinstvenost boja | 18,0% | 20,0% |
| Ujednačena paleta boja | 12,0% | 7,1% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Marie Laurencin mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji su uređaji publike umjetnika Marie Laurencin?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 6.100 | 58,1% |
| telefoni | 3.800 | 36,2% |
| tableti | 600 | 5,7% |
Govori li publika umjetnika Marie Laurencin kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tablica podataka
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Francuski | 800 | 61,5% |
| Španjolski | 200 | 15,4% |
| Danski | 100 | 7,7% |
| Koreanski | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Marie Laurencin i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 200 |
| Čet 24 Ruj. | 300 |
| Pet 25 Ruj. | 100 |
| Sub 26 Ruj. | 200 |
| Ned 27 Ruj. | 200 |
| Pon 28 Ruj. | 400 |
| Uto 29 Ruj. | 100 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 1.000 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 300 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 400 |
| Čet 8 Lis. | 200 |
| Pet 9 Lis. | 400 |
| Sub 10 Lis. | 700 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. | 300 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 300 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 700 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 400 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 300 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 300 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 300 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 300 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 800 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 500 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 300 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 400 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 400 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 300 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 900 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 500 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 400 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 400 |
Što ljudi pitaju o Marie Laurencin
Koje djela Marie Laurencin ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), s 1.000 posjeta ili 12% pregleda. Iznad njega rangirano je 10 djela.
Kolika je publika Marie Laurencin na ArtsDot.com?
- 10.500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 3.200 posjeta stranici umjetnika i 7.300 posjeta njegovim djelima.
Koji uređaji donose publiku za Marie Laurencin?
- Publika dolazi putem računala (58%),telefoni (36%) i tableti (6%); računala donosi 58% posjeta.
Koja djela Marie Laurencin najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Blaga luminancija (Luminancija) čine 40% posjeta, iako su 30% kataloga.