Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Marguerite Zorach na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Marguerite Zorach
Ljudi otvaraju Tapestry Design češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Marguerite Zorach: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 5% svih pregledanih djela. Blouse i (Portrait of Unidentified Woman) dopunjuju postolje. Marguerite Zorach je ukupno privukao 4.500 posjeta, od čega 500 na stranici umjetnika, a 4.000 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 4.200 posjeta. Posjeti podijeljene prema računala (98%) i telefoni (2%). Jedan stil se izdvaja: Monokromatski (Intenzitet boje) bilježi 37% posjeta, iako čini samo 28% kataloga.
Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Marguerite Zorach
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Marguerite Zorach najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Tapestry Design, 1968
200 posjeta · 4,7%
-
2
Blouse, 1968
200 posjeta · 4,7%
-
3
(Portrait of Unidentified Woman), 1923
200 posjeta · 4,7%
-
4
Merry Xmas from W and M and Tessim Zorach, 1915
200 posjeta · 4,7%
-
5
(Reclining Cat with Plate of Bananas)
200 posjeta · 4,7%
-
6
(Female in Chair, Arms Raised)
200 posjeta · 4,7%
-
7
(Two Figures)
200 posjeta · 4,7%
-
8
New Hampshire Family
200 posjeta · 4,7%
-
9
Scarf, 1968
100 posjeta · 2,3%
-
10
William Zorach Working on a Sculpture, Mother and Child, 1931
100 posjeta · 2,3%
Koliko je popularna stranica Marguerite Zorach, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 200 |
| Srp. 2026 | 500 | 3.700 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
Koliku pozornost djela Marguerite Zorach dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Marguerite Zorach?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,0% | 14,0% |
| Meka sjena | 4,0% | 11,6% |
| Blaga luminancija | 8,0% | 4,7% |
| Svijetla ravnoteža | 10,0% | 7,0% |
| Sjajan | 72,0% | 62,8% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 48,0% | 44,2% |
| Suptilne boje | 30,0% | 30,2% |
| Uravnotežena mekoća | 20,0% | 25,6% |
| Jasna prisutnost boja | 2,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatsko | 52,1% | 50,0% |
| Neutralne boje | 33,3% | 38,9% |
| Zemljani tonovi | 10,4% | 11,1% |
| Tamni tonovi | 2,1% | 0,0% |
| Pastelne boje | 2,1% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 28,0% | 37,2% |
| Uravnoteženo | 50,0% | 37,2% |
| Živopisno | 22,0% | 25,6% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 72,0% | 69,8% |
| Nježan | 4,0% | 4,7% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 8,0% | 7,0% |
| Izjava | 16,0% | 18,6% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 8,0% | 11,6% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 4,7% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 7,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 12,0% | 11,6% |
| Ujednačena paleta boja | 72,0% | 65,1% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Marguerite Zorach uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Memories of My California C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Provincetown Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mother, Child and Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ships in the Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Merry Christmas from the Zo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Souls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Two Women) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ili računala: kako se gleda Marguerite Zorach?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 4.400 | 97,8% |
| telefoni | 100 | 2,2% |
Na kojim jezicima se čita Marguerite Zorach?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Marguerite Zorach i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 100 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
Marguerite Zorach: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Marguerite Zorach?
- To je Tapestry Design: 200 posjeta, što je 5% pregleda umjetnika Marguerite Zorach. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.
Koliko posjeta ima Marguerite Zorach?
- 4.500 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 500 na stranici umjetnika, a 4.000 na pojedinačnim djelima.
Gledaju li ljudi Marguerite Zorach na mobitelu ili na računalu?
- Obje: podjela posjeta prema računala (98%) i telefoni (2%); računala vodi s 98%.
Postoji li vrsta djela Marguerite Zorach koju ljudi više preferiraju?
- Da, Monokromatski (Intenzitet boje): 37% posjeta za 28% kataloga.