Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Marcelo Kuhlmann na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Marcelo Kuhlmann
Ljudi otvaraju Chichá-do-cerrado (Sterculia striata) češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Marcelo Kuhlmann: 500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 100% svih pregledanih djela. Marcelo Kuhlmann je ukupno privukao 600 posjeta, od čega 100 na stranici umjetnika, a 500 na samim djelima. Trend blago opada: 100% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Kol. 2026 s 500 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Tamno (Luminancija) bilježi 100% posjeta, iako čini samo 33% kataloga.
Top 1: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Marcelo Kuhlmann
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 1 djela umjetnika Marcelo Kuhlmann najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
Koliko je popularna stranica Marcelo Kuhlmann, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 0 |
| Kol. 2026 | 0 | 500 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliku pozornost djela Marcelo Kuhlmann dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Marcelo Kuhlmann?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 33,3% | 100,0% |
| Meka sjena | 44,4% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 11,1% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 11,1% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 0,0% | 0,0% |
| Suptilne boje | 33,3% | 0,0% |
| Uravnotežena mekoća | 33,3% | 100,0% |
| Jasna prisutnost boja | 33,3% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 50,0% | 100,0% |
| Tamni tonovi | 25,0% | 0,0% |
| Priroda | 12,5% | 0,0% |
| Neutralne boje | 12,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 22,2% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 33,3% | 100,0% |
| Živopisno | 44,4% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 22,2% | 0,0% |
| Izjava | 77,8% | 100,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 22,2% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 11,1% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 33,3% | 100,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 33,3% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Marcelo Kuhlmann uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chichá-do-cerrado (Sterculi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Pimenta-de-macaco (Xylopia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sangue-de-cristo (Sabicea b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Araçá (Psidium laruotteanum) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cajuzinho (Anacardium humil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canela-de-velho (Miconia al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatobá-do-cerrado (Hymenaea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jenipapo-de-cavalo (Tocoyen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caqui-do-cerrado (Diospyros… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Marcelo Kuhlmann?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Marcelo Kuhlmann i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
Marcelo Kuhlmann: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Marcelo Kuhlmann?
- To je Chichá-do-cerrado (Sterculia striata): 500 posjeta, što je 100% pregleda umjetnika Marcelo Kuhlmann. Gornja lista obuhvaća sve do 1. broja.
Koliko posjeta ima Marcelo Kuhlmann?
- 600 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 100 na stranici umjetnika, a 500 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela Marcelo Kuhlmann koju ljudi više preferiraju?
- Da, Tamno (Luminancija): 100% posjeta za 33% kataloga.