Luca Della Robbia Statistika posjeta i najgledanija djela

1399 – 1482

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Luca Della Robbia na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Kratka verzija za Luca Della Robbia

Ljudi otvaraju Cantoria češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Luca Della Robbia: 600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 6% svih pregledanih djela. The Peretola Tabernacle (detail) i Cantoria: second top relief dopunjuju postolje. Luca Della Robbia je ukupno privukao 9.400 posjeta, od čega 2.300 na stranici umjetnika, a 7.100 na samim djelima. Trend blago opada: 55% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 6.400 posjeta. Web stranica je čitana na Talijanski (60%),Španjolski (23%) i Njemački (7%). Posjeti podijeljene prema računala (89%),telefoni (10%) i tableti (1%). Jedan stil se izdvaja: Spokojno (Emocionalni ton) bilježi 30% posjeta, iako čini samo 14% kataloga.

Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Luca Della Robbia

Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Luca Della Robbia najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. Cantoria 1 Cantoria, 1431 600 posjeta · 6,5%
  2. The Peretola Tabernacle (detail) 2 The Peretola Tabernacle (detail), 1441 500 posjeta · 5,4%
  3. Cantoria: second top relief 3 Cantoria: second top relief, 1431 400 posjeta · 4,3%
  4. Tondo Portrait of a Lady 4 Tondo Portrait of a Lady, 1465 400 posjeta · 4,3%
  5. Cantoria: first top relief 5 Cantoria: first top relief, 1431 400 posjeta · 4,3%
  6. Cantoria: fourth bottom relief (detail) 6 Cantoria: fourth bottom relief (detail), 1431 400 posjeta · 4,3%
  7. Madonna and Child between Two Angels 7 Madonna and Child between Two Angels, 1450 300 posjeta · 3,2%
  8. Visitation 8 Visitation, 1445 300 posjeta · 3,2%
  9. Crucifixion of St Peter 9 Crucifixion of St Peter, 1439 300 posjeta · 3,2%
  10. Madonna of the Apple 10 Madonna of the Apple, 1455 300 posjeta · 3,2%

Koliko je popularna stranica Luca Della Robbia, mjesec po mjesec?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20261000
Srp. 20261.2005.200
Kol. 20264001.600
Ruj. 2026600300

Koliku pozornost djela Luca Della Robbia dobivaju ukupno?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako se najpopularnija djela umjetnika Luca Della Robbia uspoređuju tijekom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Labours of the Months: June000000000000
Ceiling decoration00000000020000
Tondo Portrait of a Lady0000000001001000
Cantoria00000000010000
Visitation00000000010000
Madonna and Child00000000010000
Labours of the Months: Janu…00000000020000
Deliverance of St Peter fro…00000000001000
Crucifixion of St Peter0000000001002000
Bronze Doors of the New Sac…000000000000

Telefoni, tableti ili računala: kako se gleda Luca Della Robbia?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UređajBroj posjetaPodijeli
računala8.40089,4%
telefoni9009,6%
tableti1001,1%

Na kojim jezicima se čita Luca Della Robbia?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
JezikBroj posjetaPodijeli
Talijanski1.80060,0%
Španjolski70023,3%
Njemački2006,7%
Francuski2006,7%
Engleski1003,3%

Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Luca Della Robbia i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
DanBroj posjeta
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.700
Pon 5 Lis.200
Uto 6 Lis.200
Sri 7 Lis.100
Čet 8 Lis.600
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.300
Ned 11 Lis.200
Pon 12 Lis.400
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.600
Čet 15 Lis.200
Pet 16 Lis.200
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis.200
Pon 19 Lis.100
Uto 20 Lis.0
Sri 21 Lis.700
Čet 22 Lis.100
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)100
Ned 25 Lis. (prognoza)200
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)300
Čet 29 Lis. (prognoza)200
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)200
Pon 2 Stu. (prognoza)100
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)200
Čet 5 Stu. (prognoza)200
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)100
Ned 8 Stu. (prognoza)100
Pon 9 Stu. (prognoza)100
Uto 10 Stu. (prognoza)0
Sri 11 Stu. (prognoza)200
Čet 12 Stu. (prognoza)100

Luca Della Robbia: brzi odgovori

Koje je djelo najgledanije kod Luca Della Robbia?

To je Cantoria: 600 posjeta, što je 6% pregleda umjetnika Luca Della Robbia. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.

Koliko posjeta ima Luca Della Robbia?

9.400 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 2.300 na stranici umjetnika, a 7.100 na pojedinačnim djelima.

Gledaju li ljudi Luca Della Robbia na mobitelu ili na računalu?

Obje: podjela posjeta prema računala (89%),telefoni (10%) i tableti (1%); računala vodi s 89%.

Čitaju li ljudi o Luca Della Robbia na više jezika?

Da: Talijanski (60%),Španjolski (23%) i Njemački (7%). Talijanski je prvi s 60%.

Postoji li vrsta djela Luca Della Robbia koju ljudi više preferiraju?

Da, Spokojno (Emocionalni ton): 30% posjeta za 14% kataloga.