Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Laura Knight na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Laura Knight
Ljudi otvaraju Children Swimming češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Laura Knight: 500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 11% svih pregledanih djela. The Green Sea, Lamorna i Two dancers dopunjuju postolje. Laura Knight je ukupno privukao 10.600 posjeta, od čega 7.300 na stranici umjetnika, a 3.300 na samim djelima. Trend blago opada: 26% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 4.300 posjeta. Posjeti podijeljene prema telefoni (59%),računala (37%) i tableti (4%). Jedan stil se izdvaja: Monokromatski (Intenzitet boje) bilježi 58% posjeta, iako čini samo 34% kataloga.
Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Laura Knight
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Laura Knight najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Children Swimming, 1913
500 posjeta · 11,1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 posjeta · 4,4%
-
3
Two dancers
200 posjeta · 4,4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 posjeta · 4,4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 posjeta · 4,4%
-
6
Young gypsies
200 posjeta · 4,4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 posjeta · 4,4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 posjeta · 4,4%
-
9
Untitled (388)
200 posjeta · 4,4%
-
10
Untitled (552)
200 posjeta · 4,4%
Koliko je popularna stranica Laura Knight, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 400 |
| Srp. 2026 | 1.900 | 2.400 |
| Kol. 2026 | 3.000 | 400 |
| Ruj. 2026 | 2.400 | 100 |
Koliku pozornost djela Laura Knight dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Laura Knight?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 38,0% | 46,7% |
| Meka sjena | 28,0% | 17,8% |
| Blaga luminancija | 18,0% | 26,7% |
| Svijetla ravnoteža | 14,0% | 6,7% |
| Sjajan | 2,0% | 2,2% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 24,0% | 40,0% |
| Suptilne boje | 40,0% | 24,4% |
| Uravnotežena mekoća | 14,0% | 28,9% |
| Jasna prisutnost boja | 22,0% | 4,4% |
| Živopisna boja | 0,0% | 2,2% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 57,5% | 54,3% |
| Neutralne boje | 17,5% | 31,4% |
| Tamni tonovi | 22,5% | 14,3% |
| Monokromatsko | 2,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 34,0% | 57,8% |
| Uravnoteženo | 44,0% | 35,6% |
| Živopisno | 22,0% | 6,7% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 12,0% | 13,3% |
| Nježan | 10,0% | 22,2% |
| Uravnotežen | 14,0% | 15,6% |
| Upečatljiv | 22,0% | 15,6% |
| Izjava | 42,0% | 33,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 24,0% | 20,0% |
| Nježno umiješana paleta | 20,0% | 15,6% |
| Uravnotežena harmonija | 6,0% | 8,9% |
| Snažna jedinstvenost boja | 38,0% | 48,9% |
| Ujednačena paleta boja | 12,0% | 6,7% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Laura Knight uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ili računala: kako se gleda Laura Knight?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| telefoni | 6.300 | 59,4% |
| računala | 3.900 | 36,8% |
| tableti | 400 | 3,8% |
Na kojim jezicima se čita Laura Knight?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Japanski | 2.100 | 77,8% |
| Francuski | 400 | 14,8% |
| Poljski | 100 | 3,7% |
| Portugalski | 100 | 3,7% |
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Laura Knight i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 24 Ruj. | 100 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 100 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 400 |
| Sri 30 Ruj. | 100 |
| Čet 1 Lis. | 300 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 200 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 100 |
| Sub 10 Lis. | 400 |
| Ned 11 Lis. | 300 |
| Pon 12 Lis. | 100 |
| Uto 13 Lis. | 200 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 300 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 300 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 100 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 400 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 400 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 100 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 300 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 400 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 400 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 100 |
Laura Knight: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Laura Knight?
- To je Children Swimming: 500 posjeta, što je 11% pregleda umjetnika Laura Knight. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.
Koliko posjeta ima Laura Knight?
- 10.600 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 7.300 na stranici umjetnika, a 3.300 na pojedinačnim djelima.
Gledaju li ljudi Laura Knight na mobitelu ili na računalu?
- Obje: podjela posjeta prema telefoni (59%),računala (37%) i tableti (4%); telefoni vodi s 59%.
Postoji li vrsta djela Laura Knight koju ljudi više preferiraju?
- Da, Monokromatski (Intenzitet boje): 58% posjeta za 34% kataloga.