Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Kobayashi Eitaku na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kobayashi Eitaku: brojke u nekoliko redova
Spinning top and blowing bubbles je zvijezda: 100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 33% svih pregleda za Kobayashi Eitaku. Sljedeći su Catching Fireflies i Playing at Warriors. Zajedno, stranica umjetnika (500 posjeta) i djela (300 posjeta) čine ukupno 800 posjeta. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (500 posjeta). Posjeti favoriziraju Zemljani tonovi (Paleta boja), pri čemu je to 100% posjeta nasuprot 30% kataloga.
Kobayashi Eitaku: 3 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Kobayashi Eitaku.
Kada ljudi posjećuju stranicu Kobayashi Eitaku?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 200 | 300 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 200 | 0 |
Kada se gledaju djela umjetnika Kobayashi Eitaku?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Kobayashi Eitaku stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,7% | 0,0% |
| Meka sjena | 13,3% | 66,7% |
| Blaga luminancija | 33,3% | 33,3% |
| Svijetla ravnoteža | 46,7% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 73,3% | 100,0% |
| Suptilne boje | 13,3% | 0,0% |
| Uravnotežena mekoća | 6,7% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 6,7% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 50,0% | 0,0% |
| Zemljani tonovi | 30,0% | 100,0% |
| Monokromatsko | 10,0% | 0,0% |
| Pastelne boje | 10,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 60,0% | 100,0% |
| Uravnoteženo | 33,3% | 0,0% |
| Živopisno | 6,7% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 13,3% | 0,0% |
| Nježan | 46,7% | 0,0% |
| Uravnotežen | 13,3% | 33,3% |
| Upečatljiv | 6,7% | 33,3% |
| Izjava | 20,0% | 33,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 66,7% | 66,7% |
| Nježno umiješana paleta | 6,7% | 33,3% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 0,0% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 26,7% | 0,0% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Kobayashi Eitaku mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Gatha (Contemplative Vers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugawara no Michizane Prayi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Izanami and Izanagi Creatin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wind God | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goldfish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shadow Games | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shrine Festival Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chasing Rabbits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| O-bon Festival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing at Warriors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Govori li publika umjetnika Kobayashi Eitaku kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tablica podataka
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 100 | 100,0% |
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Kobayashi Eitaku i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Kobayashi Eitaku
Koje djela Kobayashi Eitaku ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Spinning top and blowing bubbles, s 100 posjeta ili 33% pregleda. Iznad njega rangirano je 3 djela.
Kolika je publika Kobayashi Eitaku na ArtsDot.com?
- 800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 posjeta stranici umjetnika i 300 posjeta njegovim djelima.
Koja djela Kobayashi Eitaku najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Zemljani tonovi (Paleta boja) čine 100% posjeta, iako su 30% kataloga.