Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Jurriaan Hendrik Andriessen na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Jurriaan Hendrik Andriessen: brojke u nekoliko redova
Huis Te Manpad je zvijezda: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 33% svih pregleda za Jurriaan Hendrik Andriessen. Sljedeći su Behangselschildering met een Hollands landschap met rivier, Jurriaan Andriessen (attributed to), c. 1776 i Huis Te Manpad. Zajedno, stranica umjetnika (400 posjeta) i djela (400 posjeta) čine ukupno 800 posjeta. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (800 posjeta). Posjeti favoriziraju Zemljani tonovi (Paleta boja), pri čemu je to 100% posjeta nasuprot 71% kataloga.
Jurriaan Hendrik Andriessen: 5 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Jurriaan Hendrik Andriessen.
-
1
Huis Te Manpad
200 posjeta · 33,3%
-
2
Behangselschildering met een Hollands landschap met rivier, Jurriaan Andriessen (attributed to), c. 1776, 1776
100 posjeta · 16,7%
-
3
Huis Te Manpad
100 posjeta · 16,7%
-
4
Arcadisch landschap met figuren bij een rivieroever, Jurriaan Andriessen, 1771, 1771
100 posjeta · 16,7%
-
5
Arcadian Landscape
100 posjeta · 16,7%
Kada ljudi posjećuju stranicu Jurriaan Hendrik Andriessen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 400 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Kada se gledaju djela umjetnika Jurriaan Hendrik Andriessen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Jurriaan Hendrik Andriessen stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 17,4% | 0,0% |
| Meka sjena | 52,2% | 66,7% |
| Blaga luminancija | 13,0% | 33,3% |
| Svijetla ravnoteža | 8,7% | 0,0% |
| Sjajan | 8,7% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 43,5% | 50,0% |
| Suptilne boje | 21,7% | 33,3% |
| Uravnotežena mekoća | 26,1% | 16,7% |
| Jasna prisutnost boja | 8,7% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 70,6% | 100,0% |
| Neutralne boje | 11,8% | 0,0% |
| Pastelne boje | 11,8% | 0,0% |
| Tamni tonovi | 5,9% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 43,5% | 50,0% |
| Uravnoteženo | 47,8% | 50,0% |
| Živopisno | 8,7% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 17,4% | 0,0% |
| Nježan | 26,1% | 33,3% |
| Uravnotežen | 21,7% | 33,3% |
| Upečatljiv | 21,7% | 0,0% |
| Izjava | 13,0% | 33,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 8,7% | 33,3% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 4,3% | 16,7% |
| Snažna jedinstvenost boja | 43,5% | 16,7% |
| Ujednačena paleta boja | 43,5% | 33,3% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Jurriaan Hendrik Andriessen mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arcadisch landschap met lin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad (8) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arcadisch landschap met een… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Behangselschildering met ee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Overdoor with Representatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Govori li publika umjetnika Jurriaan Hendrik Andriessen kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Jurriaan Hendrik Andriessen i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Jurriaan Hendrik Andriessen
Koje djela Jurriaan Hendrik Andriessen ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Huis Te Manpad, s 200 posjeta ili 33% pregleda. Iznad njega rangirano je 5 djela.
Kolika je publika Jurriaan Hendrik Andriessen na ArtsDot.com?
- 800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 400 posjeta stranici umjetnika i 400 posjeta njegovim djelima.
Koja djela Jurriaan Hendrik Andriessen najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Zemljani tonovi (Paleta boja) čine 100% posjeta, iako su 71% kataloga.