Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Joseph Raphael na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Joseph Raphael
Ljudi otvaraju Market Of St. Catherine, Bruxelles češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Joseph Raphael: 300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 14% svih pregledanih djela. The Town Crier And His Family i Lemon, Jug And Acacia dopunjuju postolje. Joseph Raphael je ukupno privukao 2.100 posjeta, od čega 400 na stranici umjetnika, a 1.700 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 1.600 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Uravnotežena harmonija (Harmonija boja) bilježi 43% posjeta, iako čini samo 20% kataloga.
Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Joseph Raphael
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Joseph Raphael najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 posjeta · 14,3%
-
2
The Town Crier And His Family
300 posjeta · 14,3%
-
3
Lemon, Jug And Acacia
200 posjeta · 9,5%
-
4
Neighbors
200 posjeta · 9,5%
-
5
Cottage Garden
100 posjeta · 4,8%
-
6
World Within Worlds, 1978
100 posjeta · 4,8%
-
7
Pond With Flowering Trees
100 posjeta · 4,8%
-
8
Reflection Pool
100 posjeta · 4,8%
-
9
In The Garden
100 posjeta · 4,8%
-
10
Ostend Strand
100 posjeta · 4,8%
Koliko je popularna stranica Joseph Raphael, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 1.300 |
| Kol. 2026 | 0 | 200 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 100 | 200 |
Koliku pozornost djela Joseph Raphael dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Joseph Raphael?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,0% | 14,3% |
| Meka sjena | 12,0% | 19,1% |
| Blaga luminancija | 30,0% | 9,5% |
| Svijetla ravnoteža | 42,0% | 42,9% |
| Sjajan | 10,0% | 14,3% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 26,0% | 28,6% |
| Suptilne boje | 40,0% | 23,8% |
| Uravnotežena mekoća | 30,0% | 47,6% |
| Jasna prisutnost boja | 4,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 16,0% | 14,3% |
| Uravnoteženo | 64,0% | 52,4% |
| Živopisno | 20,0% | 33,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 16,0% | 19,1% |
| Nježan | 40,0% | 38,1% |
| Uravnotežen | 16,0% | 14,3% |
| Upečatljiv | 14,0% | 23,8% |
| Izjava | 14,0% | 4,8% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 20,0% | 14,3% |
| Nježno umiješana paleta | 10,0% | 9,5% |
| Uravnotežena harmonija | 20,0% | 42,9% |
| Snažna jedinstvenost boja | 20,0% | 19,1% |
| Ujednačena paleta boja | 30,0% | 14,3% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Joseph Raphael uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Market Of St. Catherine, Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Workhorses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bartered Bride, Stern Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neighbors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-potrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Place, Rue England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blowing Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Joseph Raphael?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 100 | 100,0% |
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Joseph Raphael i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 100 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 100 |
| Pon 2 Stu. | 300 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 400 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 200 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 500 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 200 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 600 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
Joseph Raphael: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Joseph Raphael?
- To je Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 posjeta, što je 14% pregleda umjetnika Joseph Raphael. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.
Koliko posjeta ima Joseph Raphael?
- 2.100 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 400 na stranici umjetnika, a 1.700 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela Joseph Raphael koju ljudi više preferiraju?
- Da, Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 43% posjeta za 20% kataloga.