Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Josef Von Brandt na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Josef Von Brandt
Ljudi otvaraju Bunczuczny češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Josef Von Brandt: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 15% svih pregledanih djela. Fair in Białka i Defense of a manor (Bar Confederates) dopunjuju postolje. Josef Von Brandt je ukupno privukao 1.600 posjeta, od čega 500 na stranici umjetnika, a 1.100 na samim djelima. Trend blago opada: 100% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 1.500 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Izjava (Kontrast) bilježi 92% posjeta, iako čini samo 68% kataloga.
Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Josef Von Brandt
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Josef Von Brandt najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Bunczuczny
200 posjeta · 15,4%
-
2
Fair in Białka, 1885
100 posjeta · 7,7%
-
3
Defense of a manor (Bar Confederates), 1875
100 posjeta · 7,7%
-
4
Chwytanie Konia Na Arkan
100 posjeta · 7,7%
-
5
Pospolite Ruszenie U Brodu
100 posjeta · 7,7%
-
6
Horse
100 posjeta · 7,7%
-
7
The March Of Swedes For Kiejdany
100 posjeta · 7,7%
-
8
Battle Over The Turkish Banner
100 posjeta · 7,7%
-
9
Konfederacja Barska
100 posjeta · 7,7%
-
10
Chorazy Królewski
100 posjeta · 7,7%
Koliko je popularna stranica Josef Von Brandt, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 500 | 1.000 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliku pozornost djela Josef Von Brandt dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Josef Von Brandt?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 8,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 32,0% | 46,2% |
| Svijetla ravnoteža | 50,0% | 53,8% |
| Sjajan | 4,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 36,0% | 23,1% |
| Suptilne boje | 30,0% | 38,5% |
| Uravnotežena mekoća | 30,0% | 38,5% |
| Jasna prisutnost boja | 4,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 65,2% | 76,9% |
| Zemljani tonovi | 32,6% | 23,1% |
| Tamni tonovi | 2,2% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 34,0% | 23,1% |
| Uravnoteženo | 48,0% | 53,8% |
| Živopisno | 18,0% | 23,1% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 2,0% | 0,0% |
| Nježan | 8,0% | 7,7% |
| Uravnotežen | 6,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 16,0% | 0,0% |
| Izjava | 68,0% | 92,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 6,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 18,0% | 23,1% |
| Uravnotežena harmonija | 6,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 50,0% | 46,2% |
| Ujednačena paleta boja | 20,0% | 30,8% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Josef Von Brandt uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leaving Vienna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zaporizhian Camp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of The Painter Józ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Khotyn (1621) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Czarniecki Na Tarancie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Call to arms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of A Caucasian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fair in Białka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Josef Von Brandt?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Josef Von Brandt i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
Josef Von Brandt: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Josef Von Brandt?
- To je Bunczuczny: 200 posjeta, što je 15% pregleda umjetnika Josef Von Brandt. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.
Koliko posjeta ima Josef Von Brandt?
- 1.600 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 500 na stranici umjetnika, a 1.100 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela Josef Von Brandt koju ljudi više preferiraju?
- Da, Izjava (Kontrast): 92% posjeta za 68% kataloga.