Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Jorge José Castillo Casalderrey na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Jorge José Castillo Casalderrey
Ljudi otvaraju Jose has caught a small bird češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Jorge José Castillo Casalderrey: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 5% svih pregledanih djela. untitled (8178) i untitled (3390) dopunjuju postolje. Jorge José Castillo Casalderrey je ukupno privukao 3.700 posjeta, od čega 200 na stranici umjetnika, a 3.500 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 3.600 posjeta. Posjeti podijeljene prema računala (100%). Jedan stil se izdvaja: Nježan (Kontrast) bilježi 49% posjeta, iako čini samo 38% kataloga.
Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Jorge José Castillo Casalderrey
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Jorge José Castillo Casalderrey najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Jose has caught a small bird, 2010
200 posjeta · 5,4%
-
2
untitled (8178)
200 posjeta · 5,4%
-
3
untitled (3390)
200 posjeta · 5,4%
-
4
untitled (4724)
200 posjeta · 5,4%
-
5
untitled (9352)
200 posjeta · 5,4%
-
6
untitled (3885)
100 posjeta · 2,7%
-
7
untitled (4146)
100 posjeta · 2,7%
-
8
untitled (3642)
100 posjeta · 2,7%
-
9
untitled (9130)
100 posjeta · 2,7%
-
10
untitled (4889)
100 posjeta · 2,7%
Koliko je popularna stranica Jorge José Castillo Casalderrey, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 3.500 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliku pozornost djela Jorge José Castillo Casalderrey dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Jorge José Castillo Casalderrey?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 12,0% | 16,2% |
| Meka sjena | 34,0% | 27,0% |
| Blaga luminancija | 26,0% | 21,6% |
| Svijetla ravnoteža | 22,0% | 27,0% |
| Sjajan | 6,0% | 8,1% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 12,0% | 18,9% |
| Suptilne boje | 14,0% | 16,2% |
| Uravnotežena mekoća | 24,0% | 21,6% |
| Jasna prisutnost boja | 36,0% | 32,4% |
| Živopisna boja | 14,0% | 10,8% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 37,2% | 44,8% |
| Tamni tonovi | 39,5% | 34,5% |
| Neutralne boje | 11,6% | 13,8% |
| Pastelne boje | 2,3% | 6,9% |
| Topli tonovi | 4,7% | 0,0% |
| Zalazak sunca | 2,3% | 0,0% |
| Živopisne | 2,3% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 14,0% | 16,2% |
| Uravnoteženo | 38,0% | 35,1% |
| Živopisno | 48,0% | 48,6% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 12,0% | 10,8% |
| Nježan | 38,0% | 48,6% |
| Uravnotežen | 8,0% | 2,7% |
| Upečatljiv | 18,0% | 24,3% |
| Izjava | 24,0% | 13,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 14,0% | 13,5% |
| Nježno umiješana paleta | 4,0% | 8,1% |
| Uravnotežena harmonija | 12,0% | 13,5% |
| Snažna jedinstvenost boja | 36,0% | 32,4% |
| Ujednačena paleta boja | 34,0% | 32,4% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Jorge José Castillo Casalderrey uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| untitled (5636) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (1261) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (1032) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (7802) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (8178) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled (2394) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Barcelona I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (1484) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (3885) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled (9587) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ili računala: kako se gleda Jorge José Castillo Casalderrey?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.700 | 100,0% |
Na kojim jezicima se čita Jorge José Castillo Casalderrey?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Jorge José Castillo Casalderrey i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
Jorge José Castillo Casalderrey: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Jorge José Castillo Casalderrey?
- To je Jose has caught a small bird: 200 posjeta, što je 5% pregleda umjetnika Jorge José Castillo Casalderrey. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.
Koliko posjeta ima Jorge José Castillo Casalderrey?
- 3.700 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 200 na stranici umjetnika, a 3.500 na pojedinačnim djelima.
Gledaju li ljudi Jorge José Castillo Casalderrey na mobitelu ili na računalu?
- Obje: podjela posjeta prema računala (100%); računala vodi s 100%.
Postoji li vrsta djela Jorge José Castillo Casalderrey koju ljudi više preferiraju?
- Da, Nježan (Kontrast): 49% posjeta za 38% kataloga.