Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Jean Charles Cazin na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Jean Charles Cazin: brojke u nekoliko redova
LA JOURNEE FAITE je zvijezda: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 12% svih pregleda za Jean Charles Cazin. Sljedeći su Normandy Village i Hutte de chaume. Zajedno, stranica umjetnika (800 posjeta) i djela (1.000 posjeta) čine ukupno 1.800 posjeta. Zainteresiranost je opala za 100% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (1.300 posjeta). Posjeti favoriziraju Blaga luminancija (Luminancija), pri čemu je to 69% posjeta nasuprot 50% kataloga.
Jean Charles Cazin: 10 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Jean Charles Cazin.
-
1
LA JOURNEE FAITE
200 posjeta · 12,5%
-
2
Normandy Village, 1880
100 posjeta · 6,2%
-
3
Hutte de chaume
100 posjeta · 6,2%
-
4
Jean Charles Cazin et son fils Michel
100 posjeta · 6,2%
-
5
Etude de pin
100 posjeta · 6,2%
-
6
La route (Seine et Marne)
100 posjeta · 6,2%
-
7
Château en Ecosse (titre attribué)
100 posjeta · 6,2%
-
8
Agar et Ismaël
100 posjeta · 6,2%
-
9
L'Etang
100 posjeta · 6,2%
-
10
The gossips
100 posjeta · 6,2%
Kada ljudi posjećuju stranicu Jean Charles Cazin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 500 | 800 |
| Kol. 2026 | 300 | 200 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Kada se gledaju djela umjetnika Jean Charles Cazin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Jean Charles Cazin stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 4,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 28,0% | 31,2% |
| Blaga luminancija | 50,0% | 68,8% |
| Svijetla ravnoteža | 12,0% | 0,0% |
| Sjajan | 6,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 40,0% | 18,8% |
| Suptilne boje | 36,0% | 43,8% |
| Uravnotežena mekoća | 16,0% | 25,0% |
| Jasna prisutnost boja | 8,0% | 12,5% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 51,2% | 62,5% |
| Neutralne boje | 32,6% | 18,8% |
| Tamni tonovi | 7,0% | 12,5% |
| Monokromatsko | 7,0% | 6,2% |
| Pastelne boje | 2,3% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 38,0% | 18,8% |
| Uravnoteženo | 52,0% | 68,8% |
| Živopisno | 10,0% | 12,5% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 24,0% | 12,5% |
| Nježan | 28,0% | 25,0% |
| Uravnotežen | 8,0% | 6,2% |
| Upečatljiv | 14,0% | 25,0% |
| Izjava | 26,0% | 31,2% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 6,0% | 6,2% |
| Nježno umiješana paleta | 8,0% | 6,2% |
| Uravnotežena harmonija | 4,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 44,0% | 43,8% |
| Ujednačena paleta boja | 38,0% | 43,8% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Jean Charles Cazin mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normandy Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Route Nationale at Samer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'orage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Archangel Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Garenne d'Equihen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Weary Wayfarers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pivoines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quarry of Monsieur Pasc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Govori li publika umjetnika Jean Charles Cazin kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Jean Charles Cazin i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 100 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 100 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Jean Charles Cazin
Koje djela Jean Charles Cazin ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je LA JOURNEE FAITE, s 200 posjeta ili 12% pregleda. Iznad njega rangirano je 10 djela.
Kolika je publika Jean Charles Cazin na ArtsDot.com?
- 1.800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 800 posjeta stranici umjetnika i 1.000 posjeta njegovim djelima.
Koja djela Jean Charles Cazin najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Blaga luminancija (Luminancija) čine 69% posjeta, iako su 50% kataloga.