Jan Steen Popularnost i statistika posjetitelja

1626 – 1679

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Jan Steen na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Jan Steen na prvi pogled

U posljednjih dvanaest mjeseci, The Merry Family je bio/la najgledanije djelo umjetnika Jan Steen na platformi ArtsDot.com: 2.300 posjeta, što iznosi 9% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi A School for Boys and Girls i The Artist's Family. Ukupno je zabilježeno 25.200 posjeta umjetniku Jan Steen: 3.400 posjeta stranici umjetnika i 21.800 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja je malo opala: broj posjeta smanjio se za 26%, s Kol. 2026 na Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 16.000 posjeta. Korisnici pregledavaju na računala (85%),tableti (10%) i telefoni (6%). Posjetitelji naginju prema Uravnotežena mekoća (Zasićenost boja): 35% posjeta odnosi se na djela koja čine 14% umjetnikovog kataloga.

10 najgledanijih djela umjetnika Jan Steen

Ovo je 10 djela umjetnika Jan Steen koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.

  1. The Merry Family 1 The Merry Family, 1668 2.300 posjeta · 9,1%
  2. A School for Boys and Girls 2 A School for Boys and Girls, 1670 1.100 posjeta · 4,3%
  3. The Artist's Family 3 The Artist's Family, 1665 1.000 posjeta · 3,9%
  4. Village school 4 Village school, 1670 800 posjeta · 3,1%
  5. Twelfth Night 5 Twelfth Night, 1668 600 posjeta · 2,4%
  6. The Dissolute Household 6 The Dissolute Household, 1663 600 posjeta · 2,4%
  7. Baker Oostwaert and his wife 7 Baker Oostwaert and his wife, 1658 500 posjeta · 2,0%
  8. A Merry Party 8 A Merry Party, 1660 500 posjeta · 2,0%
  9. Celebrating the Birth 9 Celebrating the Birth, 1664 500 posjeta · 2,0%
  10. The Prayer before the Meal 10 The Prayer before the Meal, 1660 500 posjeta · 2,0%

Koliko ljudi posjećuje stranicu Jan Steen svakog mjeseca?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026400600
Srp. 20261.80014.200
Kol. 20264004.300
Ruj. 20268002.700

Koliko često se gledaju djela umjetnika Jan Steen?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji se radovi umjetnika Jan Steen najviše gledaju, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
The Lovesick Maiden000000000000
Self Portrait as a Lutenist0000000003001000
The Lovesick Maiden00000000010000
The Dissolute Household000000000200200200
A Merry Party (detail)000000000000
Merry Company on a Terrace0000000000100100
The Merry Family000000000300200900
Self-Portrait as a Lutenist00000000010000
Twelfth Night0000000003002000
Beware of Luxury (“In Weeld…00000000010000

S kojih uređaja posjećuju Jan Steen?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala21.40084,9%
tableti2.4009,5%
telefoni1.4005,6%

Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Jan Steen?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Njemački40030,8%
Češki30023,1%
Engleski30023,1%
Unesite ispravnu IPv4 adresu.1007,7%
Danski1007,7%
Španjolski1007,7%

Koliko posjeta dnevno ostvaruje Jan Steen i što slijedi?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Čet 24 Ruj.600
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.200
Pon 28 Ruj.600
Uto 29 Ruj.500
Sri 30 Ruj.300
Čet 1 Lis.400
Pet 2 Lis.700
Sub 3 Lis.200
Ned 4 Lis.200
Pon 5 Lis.300
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.200
Čet 8 Lis.200
Pet 9 Lis.200
Sub 10 Lis.400
Ned 11 Lis.200
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.200
Sri 14 Lis.500
Čet 15 Lis. (prognoza)300
Pet 16 Lis. (prognoza)200
Sub 17 Lis. (prognoza)100
Ned 18 Lis. (prognoza)100
Pon 19 Lis. (prognoza)200
Uto 20 Lis. (prognoza)200
Sri 21 Lis. (prognoza)200
Čet 22 Lis. (prognoza)300
Pet 23 Lis. (prognoza)200
Sub 24 Lis. (prognoza)100
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)200
Uto 27 Lis. (prognoza)200
Sri 28 Lis. (prognoza)200
Čet 29 Lis. (prognoza)200
Pet 30 Lis. (prognoza)200
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)100
Pon 2 Stu. (prognoza)200
Uto 3 Stu. (prognoza)200
Sri 4 Stu. (prognoza)200

Pitanja o Jan Steen na ArtsDot.com

Koji su radovi umjetnika Jan Steen najpopularniji?

The Merry Family je najpopularnije djelo s 2.300 posjeta (9% svih pregleda umjetnika Jan Steen). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.

Koliko ljudi gleda Jan Steen na ArtsDot.com?

U posljednjih dvanaest mjeseci Jan Steen je zbio 25.200 posjeta: 3.400 na stranici umjetnika i 21.800 na stranicama pojedinačnih djela.

Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Jan Steen?

Većina posjeta dolazi putem računala (85%),tableti (10%) i telefoni (6%): 85% posjeta dolazi s uređaja računala.

Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Jan Steen?

Preferiraju Uravnotežena mekoća (Zasićenost boja): 35% posjeta, nasuprot 14% umjetnikovog kataloga.